Sehzadeler'de 338 Kilometre Ova Yolu Düzenlendi

Sehzadeler Belediyesi, çiftçilerin arazilerine daha rahat ulasabilmesi için ova yollarinda büyük bir düzenleme çalismasi gerçeklestirdi. 2024 yilinda yapilan bu çalismalar kapsaminda 34 kirsal mahallede toplamda 338 km ova yolu düzenlendi.

Sehzadeler'de 338 Kilometre Ova Yolu Düzenlendi
Sehzadeler Belediyesi Fen Isleri Müdürlügü’ne bagli ekipler, Sehzadeler ’in bereketli ovasinda üreticilerin arazilerine daha rahat ulasabilmesi için ova yolu düzenleme çalismalarini yogun bir sekilde sürdürüyor. Bahar aylarinda baslayan ova yolu düzenleme çalismalari kapsaminda 34 kirsal mahallede toplamda 338 km ova yolu düzenleme çalismasi gerçeklestirildi.

Üreticilerin ürünlerini pazara daha rahat bir sekilde ulastirmalari için büyük bir özveri ile çalistiklarini ifade eden Sehzadeler Belediye Baskani Gülsah Durbay, “Yapmis oldugumuz bu çalisma ile üreticilerimiz hasat sezonunda arazilerine rahat ulasarak, ürünlerini pazara rahat bir sekilde getirecekler. Ova yollari yapilan düzenleme çalismalari ile daha konforlu bir hale getirilmis olacak. Bu çalismalarimizi hava sartlarinin el verdigi ölçüde sürdürecegiz” dedi.

Kaynak: İHA