Hasan Kilca Açiklamasi 'Her Yeni Güne Büyük Bir Umut, Heyecan Ve Hizmet Sevdasiyla Basliyoruz'

Konya’nin merkez Karatay Ilçe Belediye Baskani Hasan Kilca, Nakipoglu, Isgalaman, Sedirler, Fevzi Çakmak, Yediler ve Keçeciler mahallelerini ziyaret etti. Hasan Kilca; istisareye dayali yönetim tarziyla Karatay’a hizmet ettiklerini dile getirdi.

Hasan Kilca Açiklamasi 'Her Yeni Güne Büyük Bir Umut, Heyecan Ve Hizmet Sevdasiyla Basliyoruz'
Karatay Belediye Baskani Hasan Kilca, ilçenin dört bir yanina yaptigi ziyaretlerde mahalle sakinleriyle bulusmaya devam ediyor. Karatay Belediye baskan yardimcilari ve birim müdürlerinin de eslik ettigi mahalle ziyaretleri kapsaminda Hasan Kilca, Nakipoglu, Isgalaman, Sedirler, Fevzi Çakmak, Yediler ve Keçeciler mahallelerini ziyaret ederek muhtarlarla ve vatandaslarla bir araya geldi. Hasan Kilca, baskan yardimcilari ile birlikte önce muhtarlari ziyaret ederek hem belediyenin bölgede yürüttügü çalismalari inceledi hem de vatandasin talep ve önerilerini dinleyip istisare etme firsati buldu.

“Muhtarlarimiz mahallelerimizin nabzini tutuyor”

Baskan Hasan Kilca’nin ziyaretinden duyduklari memnuniyeti dile getiren muhtarlar, belediyenin çalismalarindan dolayi tesekkür etti. Muhtarlar, bu tür ziyaretlerin mahallelerin sorunlarinin çözümüne büyük katki sagladigini belirtti.

Baskan Hasan Kilca, mahalle ziyaretleri çerçevesinde muhtarlar ve hemsehrileriyle bir araya geldiklerini belirterek söz konusu ziyaretlerin oldukça verimli geçtigini söyledi.

Bütün mahallelerde belediye ekiplerinin yogun bir çalisma içerisinde oldugunu kaydeden Hasan Kilca, “Mahallelerimizi sik sik ziyaret ederek gerek muhtarlarimiz gerekse hemsehrilerimizle bulusmayi sürdürüyoruz. Bugün de Nakipoglu, Isgalaman, Sedirler, Fevzi Çakmak, Yediler ve Keçeciler mahalle muhtarlarimizi ve vatandaslarimizi ziyaret ederek mevcut çalismalarimizla ve planlamalarimizla ilgili istisarelerde bulunduk. Muhtarlarimiz, mahallelerimizin nabzini tutan önemli kisiler. Onlarin görüs ve önerileri bizim için çok degerli. Muhtarlarimizla ve hemsehrilerimizle el ele, gönül gönüle vererek gelecege dogru güzel ve saglam adimlar atiyoruz. Ziyaretlerimizde bizlere gönül dünyalarini açan, samimi sohbetleriyle hizmet askimizi arttiran hemsehrilerimize sükran ve saygilarimi sunuyorum. Bizler gönüllerimizdeki güzellikleri, iyilikleri bu aziz beldenin tasinda topraginda, her kösesinde yasatmakla yükümlüyüz. Karatay’imizin insasini güçlü, planli, gerçekçi ve gerekçeli yatirimlarla hep birlikte sürdürecegiz. Bundan sonra da her yeni güne büyük bir umut, heyecan ve hizmet sevdasiyla baslayacagiz” dedi.

Kaynak: İHA