Baskan Ünlü Açiklamasi 'Marmaris Için Proje Üretiyoruz'

Marmaris Belediye Baskani Acar Ünlü; "Marmaris’imizin dört bir yaninda yeni parklar yapacak, nefes alinan alanlari çogaltacagiz" dedi.

Baskan Ünlü Açiklamasi 'Marmaris Için Proje Üretiyoruz'


Marmaris Belediye Baskani Acar Ünlü, Park Bahçeler Müdürlügü’nün planladigi projelerle ilgili müdürlük çalisanlariyla bir toplanti yapti. Içmeler Atatürk Bilim ve Egitim Parki’nda yapilan sunumda sahadaki çalismalar anlatilirken, önümüzdeki süreçte yapilacak projelerle ilgili bilgi verildi.

Park Bahçeler Müdürü Ali Erdil’in sunum yaptigi programa peyzaj mimarlari, ziraat mühendisi ve bölge çavuslari da katildi.Bilim Parki’ndaki egitim alanlari ve laboratuvarda da incelemelerde bulunan Baskan Ünlü; “Sahadaki çalismalariyla ilgili bilgiler aldigimiz ekibimizin çocuklarimizin güvenle oynayabilecegi, ailelerimizin rahatça park edebilecegi ve herkesin huzurla vakit geçirebilecegi alanlar olusturmak için ürettikleri projelerle ilgili sunumu dinledim. En kisa sürede kollari sivayacak; Marmaris’imizin dört bir yaninda yeni parklar yapacak, nefes alinan alanlari çogaltacagiz. Çocuklarimiz için hayalini kurdugumuz gelecegi birlikte insa edecegiz. Bunun için yaz kis demeden büyük gayret gösteren Park Bahçeler Müdürlügü emekçilerimize tesekkür ediyor; kolayliklar diliyorum” dedi.

Kaynak: İHA