Baskan Palancioglu'ndan Melikgazi Kaymakami Karacan'a Ziyaret

Melikgazi Belediye Baskani Doç. Dr. Mustafa Palancioglu, Cumhurbaskanligi Kararnamesine göre Istanbul Beylikdüzü’ne atamasi yapilan Melikgazi Kaymakami Bülent Karacan’i ziyaret ederek Kayseri’de uyum içerisinde bir arada gerçeklestirdikleri hizmetlerden dolayi tesekkür etti.

Baskan Palancioglu'ndan Melikgazi Kaymakami Karacan'a Ziyaret
Kaymakam Bülent Karacan’in üstün çalisma disiplini ile Melikgazi’ye kattigi degerleri vurgulayan Melikgazi Belediye Baskani Doç. Dr. Mustafa Palancioglu, “ Birlikte çalistigimiz, mesai arkadasimiz, degerli Kaymakamimiz Bülent Karacan’i son kez burada agirliyoruz. Uzun süredir birlikte Melikgazi’mize uyum içerisinde güzel hizmetler yaptik. Özellikle salgin döneminde yogun mesaimiz oldu. Akabinde Kayseri disinda, deprem bölgesinde çalismalarimiz oldu. Melikgazi’miz ile ilgili birçok temel atmalarda, açilislarda ve hizmetlerde el ele verdik. Çok güzel bir uyum içerisinde çalistik. Ben kendisine tesekkür ediyorum. Yeni görev yapacagi Istanbul Beylikdüzü Kaymakamligi’nda da basarilar diliyorum. Kozaklili olmasindan kaynakli yasaminin önemli bir kisminin Kayseri’de geçmesi sebebiyle sehrimize alisik olan Bülent Karacan’in, Kayseri’mize ve Melikgazi’mize kendisini vakfeden özverili çalismalari için tesekkür ediyorum. Insallah yine birlikte çalismak nasip olur. Cenab-i Allah herkese böyle iyi bir mesai arkadasi nasip etsin diyorum. Yeni görev yeri olan Istanbul Beylikdüzü Kaymakamligi’nda kendisine basarilar diliyorum’’ dedi.

“Türkiye’deki hiçbir belediyenin yapmadigi kadar Melikgazi’mize okul kazandirdi”

Nazik ziyaretleri için Melikgazi Belediye Baskani Doç. Dr. Mustafa Palancioglu’na tesekkürlerini ileten Kaymakam Bülent Karacan, ‘’Baskanimizla görev sürecimiz boyunca gerçekten uyum içerisinde, birbirimize kardes gözüyle bakarak güzel çalismalar yaptik. Baskanimiz Doç. Dr. Mustafa Palancioglu’na yaptigi önemli hizmetlerden, özellikle egitim, saglik ve diyanet alanlarindaki çalismalarindan dolayi tesekkür ediyorum. Türkiye’deki hiçbir belediyenin yapmadigi kadar, neredeyse Milli Egitim Bakanligi’nin yaptigi sayida Melikgazi’mize okul kazandirdi. Saglik ocaklarina destek verdi. Bunlarin disinda hangi konu olursa olsun, ne zaman destek istesek bize destek verdi. Önemli çalismalari için kendisine tesekkür ediyorum. Her ayrilis yeniden bulusmanin baslangicidir. Baskanimizin da belirttigi gibi Nevsehir Kozaklili olmamdan dolayi aslinda ben de Kayserili sayilirim. 27-28 yil önce okumaya geldigim Kayseri’ye, 27-28 yil sonra kaymakamlik görevini ifa etmek için tekrar geldim. Ayni sekilde 1997 yilinda Istanbul’dan mezun olup ayrilmistim, 27 yil sonra da tekrar Istanbul’a kaymakamlik görevini yapmaya gidiyorum. Bunlar güzel tesadüfler, güzel hatiralar. En son dönüp dolasip tekrar gelecegim yer de Kayseri’dir. Ailecek görüstügümüz Baskanimiz ile dostlugumuz ömür boyu sürecek insallah. Palancioglu Baskanimin Istanbul’da bir kardesi ve açik bir kapisi var. Hakkimiz Baskanimiza helal olsun” dedi.

Kaynak: İHA