Baskan Büyükkiliç, AK Parti Talas Teskilati Ile Bir Araya Geldi

Kayseri Büyüksehir Belediye Baskani Dr. Memduh Büyükkiliç, AK Parti Talas Ilçe Teskilati’ni ziyaret ederek, teskilat üyeleri ile bir araya geldi.

Baskan Büyükkiliç, AK Parti Talas Teskilati Ile Bir Araya Geldi
Baskan Büyükkiliç, AK Parti Il Baskani Fatih Üzüm ve Talas Belediye Baskani Mustafa Yalçin ile birlikte AK Parti Talas Ilçe Baskanligi ziyaretinde parti teskilat mensuplari ile bulusarak, sohbet etti.

Her firsatta teskilat mensuplari ile bulusan Büyükkiliç, teskilat üyeleri ile istisarelerde bulunmayi, çalismalar hakkinda bilgi almayi ve talep ile önerileri dinlemeyi de ihmal etmiyor. Bu kapsamda Baskan Büyükkiliç, AK Parti Talas Ilçe Teskilati’na ziyarette bulunarak teskilat üyeleri ile kucaklasti.

Büyükkiliç, AK Parti Talas Ilçe Teskilati ziyaretinde teskilat mensuplari ile bulusmaktan duydugu memnuniyeti dile getirerek, “Talas’imizin hepsi birbirinden degerli, özverili teskilat mensuplarimiz ile bulustuk, kucaklastik. Güzel ülkemiz, sehrimiz ve Talas’imiz için neler yapildi, neler yapilmali konusundaki istisarelerimiz ve samimi sohbetlerimizin yer aldigi ziyaretimizde bizleri misafir eden parti üyelerimize tesekkürlerimi sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

Baskan Büyükkiliç, ziyaretinde, teskilat mensuplari ile hatira fotografi çekinmeyi de ihmal etmedi.
Kaynak: İHA