Mudanya Belediyesi'nden Daha Temiz Mudanya Için Personel Takviyesi

Mudanya Belediyesi, ilçede daha hizli ve kaliteli hizmet sunabilmek adina temizlik personeli sayisini artirdi. Mudanyalilarin beklentilerini yerine getirmek için çalistiklarini kaydeden Baskan Türkyilmaz, “Hedefimiz Mudanya’nin dört bir yanina en iyi hizmeti sunmak” dedi.

Mudanya Belediyesi'nden Daha Temiz Mudanya Için Personel Takviyesi
Mudanya Belediyesi, yaz aylarinda nüfus yogunlugu artan Mudanya’da temizlik hizmetlerinin aksamamasi için makine parkurunu güçlendirirken, temizlik isleri personeli sayisini da artirdi. Temizlik Isleri Müdürlügü’nde yeni istihdam edilen personel, görevine basladi.

Nüfusu her yil artan Mudanya’ya daha hizli, etkin ve verimli hizmet götürebilmek adina çalistiklarini kaydeden Mudanya Belediye Baskani Hayri Türkyilmaz, “Ilçe genelinde birçok hizmet, baska kurumlarin sorumlulugunda olmasina ragmen, belediyemizin imkanlari çerçevesinde, vatandasimizin talebini karsilamak için bizim tarafimizdan yapiliyor. 20 Haziran - 6 Temmuz tarihleri arasi ekiplerimiz 3 bin ton çöp ve moloz toplamis, bayram boyunca ise 620 bin 880 kilogram toplama gerçeklestirmis. EYT sonrasi emekli olan personelimizin ardindan özellikle bayram süresi boyunca hizmetlerde aksama yasanmamasi adina gecesini gündüzüne katarak çalisan temizlik isleri personelimize tesekkür ediyorum. Yeni çalisma arkadaslarimizla birlikte çok daha güçlü bir sekilde tüm Mudanya’yi tertemiz yapacagiz. Hizmetlerin aksamamasi için kendi araç filomuzu da yine kendi öz kaynaklarimizla sik sik yeniliyoruz. Hedefimiz Mudanya’nin dört bir yanina en iyi hizmeti sunmak. Uyarilarimiza özen göstererek görevlilerimizin isini kolaylastiran duyarli tüm vatandaslarimiza tesekkür ediyorum” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.