Milletvekilleri Ve Baskan Altay'dan Bedesten Esnafini Ziyaret Etti

AK Parti Genel Baskan Yardimcisi ve Ankara Milletvekili Leyla Sahin Usta, AK Parti Konya Milletvekili Meryem Göka ve Konya Büyüksehir Belediye Baskani Ugur Ibrahim Altay ile birlikte tarihi Bedesten Çarsi’nda esnafla ve vatandaslarla bulustu.

Milletvekilleri Ve Baskan Altay'dan Bedesten Esnafini Ziyaret Etti
AK Parti Genel Baskan Yardimcisi ve Ankara Milletvekili Leyla Sahin Usta; AK Parti Konya Milletvekili Meryem Göka, Konya Büyüksehir Belediye Baskani Ugur Ibrahim Altay, Konya’nin merkez Meram Ilçe Belediye Baskani Mustafa Kavus ve AK Parti Meram Ilçe Baskani Mustafa Dolular ile birlikte tarihi Bedesten Çarsisi’nda esnaf ve vatandaslarla bir araya geldi. Meram Belediye Baskani Mustafa Kavus ve AK Parti Meram Ilçe Baskani Mustafa Dolular ile birlikte esnafa hayirli isler dileyen Usta, alisveris yapan Konyalilarla da sohbet etti.

Konyalilarin Pazar günü mutlaka sandiga gitmelerinin son derece önemli oldugunu kaydeden Usta, Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan’a her zaman oldugu gibi yine güçlü bir destek istedi.

Konya Büyüksehir Belediyesi Baskani Ugur Ibrahim Altay ise, Konya’nin 14 Mayis’taki Cumhurbaskanligi ve 28 Dönem Milletvekilligi seçimlerinde Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan’a ve Cumhur Ittifaki’na her zaman oldugu gibi yine büyük bir destek verdigini belirterek, Konyalilarin 28 Mayis’taki ikinci turda da yine üzerine düseni yapacagini vurguladi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI