Büyüksehir Belediyesi'nden Su Kayip Ve Kaçaklarina Geçit Yok

Sakarya Büyüksehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Idaresi (SASKI), saglam altyapi çalismalari çerçevesinde su kayip ve kaçaklarinin önüne geçiyor. Tepecikler Mahallesi’nde devam eden çalismalar çerçevesinde ariza ve kayiplara neden olan içme suyu hatlari SASKI ekipleri tarafindan yenileniyor.

Büyüksehir Belediyesi'nden Su Kayip Ve Kaçaklarina Geçit Yok
Sakarya Büyüksehir Belediyesi, suyun bir damlasina dahi verdigi degeri Geyve’de sürdürdügü çalismalarla bir kez daha kanitlamis oldu. Geyve Tepecikler Mahallesi’nde eskiyen ve bu nedenle ariza ile kaçaklara neden olan hatlar son teknoloji cihazlar sayesinde tespit edilerek aninda yenileniyor. Bölgede yogun sekilde çalisan ekipler sayesinde kaliteli içme suyunun bir damlasinin dahi ziyan olmasina müsaade edilmiyor.

Kurum tarafindan yapilan açiklamada ise, “ Ihtiyaç duyulan tüm bölgelerimizin kayip ve kaçaga neden olan hatlarini aninda revize ediyoruz. Çalismalarimiz sonucunda yenilenen hatlar sayesinde su kaynaklarimizin bir damlasina dahi sahip çikiyoruz. Projelerimiz ve sahada devam eden çalismalarimizla içme suyu kaynaklarimizi gelecege eksiksiz sekilde tasiyacagiz” ifadeleri kullanildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI