Solhan Sosyal Hizmet Merkezi Hane Ziyaretlerini Sürdürüyor

Bingöl’ün Solhan Ilçe Sehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi, ilçe merkezi ve köylerde haneleri ziyaret ederek talepleri dinliyor.

Solhan Sosyal Hizmet Merkezi Hane Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler Il Müdürlügüne bagli Solhan Sehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi, çalismalarina ara vermeden devam ediyor. Bu çerçevede, ilçe merkezinde ve köylerde haneleri ziyaret eden ekipler, vatandaslara hem rehberlik yapiyor hem de taleplerini dinliyor.

Hane ziyaretlerine iliskin açiklama yapan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir, "Ilçe Kaymakamimiz Muhammed Çetin Baskanliginda, kurum olarak sürekli sahadayiz. Sahada vatandaslarimiz ile bire bir görüsüyoruz, taleplerini dinliyoruz. Onlarla hos sohbetler geçiriyoruz. Onlarin da personellerimize ikramlari, içten samimiyetleri bizleri çok mutlu ediyor. Hizmet modellerimizden faydalanamayan dezavantajli vatandaslarimizi, kamu kurum ve kuruluslarina yönlendiriyoruz. Aile ve Sosyal Hizmetler Il Müdürlügümüz olarak hane ziyaretlerimiz araliksiz devam ediyor. Vatandaslarimiza, bakanligimizin hizmetlerini götürmenin yani sira devletimizin her kosulda vatandaslarimizin yanlarinda oldugunu hissettiriyoruz” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.