Milletvekili Toprak Açiklamasi 'Yüzyilin Konut Projesi Hayirli Olsun'

AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk Isleri Baskan Yardimcisi Adiyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini degerlendirdi.

Milletvekili Toprak Açiklamasi 'Yüzyilin Konut Projesi Hayirli Olsun'
Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan’in açikladigi devasa sosyal konut projesinin ilk etabini olusturan 250 bin sosyal konutu, 250 konut arsasini ve 10 bin is yerini 2 yilda bitirerek hak sahiplerinin kullanimina sunmak için planlandigini belirten Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, projenin bu ilk etabinin dahi Cumhuriyet tarihinin en büyük ve en donanimli sosyal konut atilimi olduguna dikkat çekti.

Milletvekili M. Fatih Toprak, AK Parti’nin sosyal devlet olmanin tüm gerekliliklerini yerine getirdiklerini ifade ederek, “Önce Millet diyoruz. Insani yasat ki devlet yasasin, anlayisiyla hareket ediyoruz. Sosyal devlet olmanin bütün gereklerini yerine getiriyoruz. Yüzyilin Konut Projesi Ilk Evim hayirli olsun” dedi.

Yüzyilin Konut Projesi’nde Adiyaman’daki konut sayilarina iliskin açiklamalarda bulunan Milletvekili Toprak, “Besni ve Çelikhan’da 500, Gerger’de 2. Etap 120, Gölbasi 270, Sincik 260, Tut 100 olmak üzere toplam bin 750 konut yapilacak” diye konustu

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI