Yunusemre Uçurtma Senligi Düzenlendi

Yunusemre Belediye Baskani Dr. Mehmet Çerçi’nin “Yüzüncü Yila Yüz Proje” vaatleri arasinda yer alan Yunusemre Uçurtma Senligi, Ortaköy Mesire Alaninda düzenlendi. Etkinlige katilan 7-14 yas arasi çocuklar doyasiya eglendi.

Yunusemre Uçurtma Senligi Düzenlendi
Yunusemre Belediyesi 7-14 yas araligindaki çocuklari uçurtma senliginde doyasiya eglendirdi. Ortaköy Mesire Alaninda düzenlenen etkinlige yetim, parçalanmis aile ve mültecilerin çocuklari katildi.

Düzenlenen etkinlikte çocuklar eglenceli programlarla keyifli vakit geçirdi. Etkinligin sonunda Yunusemre Belediyesi tarafindan çocuklara uçurtma ve çanta hediye edildi.

Düzenlenen programa dair açiklamalarda bulunan Yunusemre Belediye Baskani Dr. Mehmet Çerçi, su ifadelere yer verdi: “IHH Manisa Insani Yardim Dernegimiz ile el ele verdik, çocuklarimiz bu senlikte doyasiya eglensin istedik. Bugün gerçeklestirdigimiz program ile Ortaköy Mesire Alanimizda çocuklarimiz uçurtma uçurdu, oyunlar oynadi, mutlu oldu. Bu çocuklarimizin yaninda olmak bizim için bir gurur kaynagi. Senligimize katilarak doyasiya vakit geçiren her bir çocugumuzun gözlerinden öpüyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.