Muharrem İnce'den Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki: Atatürkçüleri partiden yolladın FETÖ’cüleri PKK’lıları doldurdun

CHP'den zehir zemberek sözlerle istifa edip Memleket Partisi'ni kuran Muharrem İnce eski partisini bombaladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Muharrem İnce, "Atatürkçüleri partiden yolladın, oraya FETÖ’cüleri doldurdun, PKK’lıları doldurdun Sorosçuları doldurdun. " ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce'den Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki: Atatürkçüleri partiden yolladın FETÖ’cüleri PKK’lıları doldurdun
Muharrem İnce'den Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki: Atatürkçüleri partiden yolladın FETÖ’cüleri PKK’lıları doldurdun
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Muğla'da Memleket Partisi Bodrum İlçe Binası'nın açılışına katıldı.

Orada yaptığı konuşmada eski partisi CHP ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.

İnce, "Bana neden ayrıldın diyenlere tekrar söylüyorum. Atatürk'ün partisi değil orası, onun için ayrıldım." ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce şunları söyledi;
"CHP'nin tek hizmeti Anıtkabir diyen Konya milletvekili de orada. Bu adamları nereden buldun Kılıçdaroğlu, sonra Muharrem İnce ve Atatürkçüler partiden gidecek. Kim gelecek? Davutoğlu ile Babacan'la iş yapacaksın öyle mi?

"ATATÜRKÇÜLERİ YOLLADIN FETÖ'CÜLERİ PKK'LILARI SOROSÇULARI DOLDURDUN"
Sayın Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce gibi Atatürkçüleri partiden yolladın, oraya FETÖ'cüleri doldurdun, PKK'lıları doldurdun, sorosçuaları doldurdun, torosçuları doldurdun.Libya teskeresi konusunda İyi Parti 'evet' oyu verdi, CHP 'hayır' oyu verdi. Neden hayır veriyorsun. Doğru yapmışlar, Akdeniz'de var olmak istiyoruz. Türk askeri Libya'da olmalı ki Akdeniz'deki gazı alabilelim, pay sahibi olabilelim. Sorunlu mu, zor mu, zor. Biz büyük devletiz, neden hayır veriyorsun, PKK istemediği için mi hayır veriyorsun. Yarın iktidar olduğunda Libya teskeresine hayır mı vereceksin. Libya politikasını destekliyoruz, Mavi Vatanı destekliyoruz. Memleket Partisi olarak 'evet' oyu vereceğiz. Türkiye Azerbaycan'a yardım etti. CHP milletvekili çıktı 'Türkiye maalesef Azerbaycan'a yardım etti' dedi.

"PKK DİYORSAN SENİNLE İŞİM OLMAZ, PKK BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR"
Kafaya bakın. Memleket Partisi iktidarında Azerbaycan'a daha fazla yardım edeceğiz, Erdoğan az yaptı, biz daha fazla yardım edeceğiz. Ermenistan'a karşı Azerbaycan'ı ezdirmeyeceğiz. Atatürk'ü tartışıyorsan seninle ittifak konuşmayız. Kadına şiddet, çocuk istismarını yüksek sesle kınayacaksın, rantı düşünmeyeceksin, doğaya ve çevreye saygı göstereceksin, terörün her türlüsünü kınayacaksın, PKK diyorsan seninle işim olmaz, PKK bir terör örgütüdür "