Osmaniye'nin Içme Suyu Ve Kanalizasyon Sebekesi Ihalesi 30 Haziran'da

Osmaniye Belediyesi, 340 bin 962 metre içme suyu ve 470 bin 734 metre kanalizasyon sebekesi ihalesinin 30 Haziran’da yapilacagini duyurdu.

4734 Sayili Kamu Ihale Kanunu çerçevesinde gerçeklesecek olan Osmaniye merkez içme suyu ve kanalizasyon sebekesi yapim isi ihalesi 30 Haziran Persembe günü saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda yapilacak. Ihale, Osmaniye Belediyesi kurumsal internet sayfasi ve resmi sosyal medya hesaplarindan canli olarak yayinlanacak. Ihale süreci tamamlandiktan sonra içme suyu ve kanalizasyon sebekesi yapim isi için vakit kaybetmeden ilk kazma vurulacak.

Osmaniye merkez içme suyu ve kanalizasyon sebekesi yapim isi tamamlandiktan sonra 340 bin 962 metre uzunlugunda içme suyu sebeke hatti ve 470 bin 734 metre kanalizasyon sebeke hatti dösenmis olacak. Osmaniye’nin gelecegini garanti altina alarak kent tarihinin dönüm noktasi olarak adlandirilabilecek içme suyu ve kanalizasyon alt yapi çalismalarinin bitmesiyle birlikte sehrin alt yapisindan kaynakli yasanan sorunlarin tamaminin konunun uzmanlari tarafindan ortadan kalkacagi öngörülüyor.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI