Emlak Sektöründeki Hareketlilik, Büyük Firmalari Türkiye'ye Çekti

Türkiye’de yasanan emlak nareketliligi ile birlikte, emlak komisyonlarinda yüksek karliliklarin olusmasi dünyadaki bir çok emlak sirketini Türkiye’ye çekti. Türkiye’ye yatirim yapan firmalar esnek çalisma firsatlari ile hayalleri olan kisilere gayrimenkul danismanligi firsatlari da sunuyor.

Emlak Sektöründeki Hareketlilik, Büyük Firmalari Türkiye'ye Çekti
Emlak sektöründe yasanan hareketlilik, dünyanin önde gelen gayrimenkul firmalarini da Türkiye’ye çekti. Gelen yatirimlar ile birlikte farkli sistemlerde uygulanmaya baslandi. Gayrimenkul sektörünü yurtiçi ve yurtdisinda genis pazarlara ulastiracak franchise gayrimenkul sistemi Redwoork yüzlerce danisman ile hizmet vermeye basladi.

Istanbul ve Bursa basta olmak üzere birçok sehirde kendi ofisleri ile hizmet vermeye baslayan firma, gayrimenkul sektörünü büyütecek bir girisim olarak öne çikiyor. Sistem, ayni zamanda esnek çalismaya da müsait. Tam zamanli ya da esnek çalismak isteyen gayrimenkul danismanlarina is ve ofis imkâni sunuluyor. Gayrimenkul danismanlari Avrupa standartlarinda hazirlanmis ofislerdeki imkanlardan faydalanabiliyor, müsterileriyle görüsmelerini ofiste gerçeklestirebiliyor. Danisman sayisinin yil içerisinde binin üzerine çikmasi bekleniyor. Emlak sektöründe çigir açacak sistem gayrimenkul sektörünü yurtiçi ve yurtdisinda genis bir pazara ulastirmayi hedefliyor ve sektörün büyümesine katki saglayacak.

“Gayrimenkul sektöründeki satis oranin artmasina ciddi katkida bulunacak"

Sistem ve gayrimenkul sektörü ile ilgili bilgi veren Redwoork Türkiye Direktörü Çagatay Üçsu, “Gayrimenkul sektörüne yeni bir model getiriyoruz. Ülkenin yedi bölgesinde, Avrupa ülkelerinde ve Körfez ülkelerinde açacagimiz ofislerimizde yüzlerce gayrimenkul danismani istihdam edecegiz. Türkiye genelinde ofislerimiz hem danismanlarimizin kullanimina hem de yatirimcilara hizmet vermeye basladi.

Kendi ofislerimizde ve franchise ofislerimizle istikrarli bir büyüme hedefliyoruz” diye konustu.“Yurt disindaki Türkler en fazla gayrimenkule yatirim yapiyor”

Yurtdisinda yasayan Türklerin en fazla yatirimi gayrimenkule yaptigina dikkat çeken Üçsu, “ABD, Hollanda, Almanya ve Ingiltere basta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde ofis açmayi planliyoruz. Bu sayede dogru zamanda dogru yatirim ile bulusturmus olacagiz. Ayrica yurt disindaki yerli ve yabanci yatirimcilara aracilik etmis olacagiz. Redwoork olarak tecrübeli danismanlarimiz ve yenilikçi vizyonumuz ile gayrimenkul sektöründeki satis oranin artmasinda ciddi katkida bulunacagiz. Yatirimlarimiza sürekli yenisini ekleyerek devam edecegiz. Önümüzdeki yil turizm ve konaklama alanlarinda hizmet verecek yeni yatirimlar planliyoruz” ifadelerini kullandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.