Baskan Gürkan, Huzurevi Sakinlerinin Mutlu Gününe Ortak Oldu

AK Parti Bursa Il Baskani Davut Gürkan, Bursa Büyüksehir Belediyesi, Aile ve Sosyal Politikalar Il Müdürlügü ile Türk Kizilay Bursa Subesi’nin ortaklasa düzenledigi etkinlikte Bursa’daki dört huzurevinde yasamlarini sürdüren büyüklerimizle biraraya geldi.

Baskan Gürkan, Huzurevi Sakinlerinin Mutlu Gününe Ortak Oldu
Türk Kizilay Bursa Subesi’nin Altintas Mahallesi’nde bulunan gençlik kampinda geçtigimiz günlerde kutlanan ‘Babalar Günü’ dolayisiyla gerçeklestirilen organizasyona katilan Baskan Gürkan, gönüllerince bir gün yasayan babalarin mutluluguna ortak oldu. Burada konusan Il Baskani Gürkan; "Bursamizda hizmet veren dört huzurevinde kalan 70’i askin büyügümüzle birlikte bugünü yasamak istedik. Kendilerinin tecrübelerinden faydalanma imkâni bulduk. Ilk baba oldugum andan itibaren, omuzlarimda hissettigim sorumluluk duygusunu hayatimin hiçbir alaninda göz ardi etmeden yasamaya basladim. Il baskanligi görevini üstlendigim andan itibaren de babalik duygusunun üzerime yükledigine benzer bir sorumluluk duygusunu hissettim. Liderimiz Sayin Recep Tayyip Erdogan’a karsi, Bursa teskilatimizin her bir bireyine karsi ve en önemlisi de Bursa’da yasayan tüm hemsehrilerimize karsi büyük bir sorumluluk bilinciyle hareket etmeye çalisiyoruz. Çok sükür ki Bursamiz ve ülkemiz bizlere karsi olan güvenini sandiklara yansitiyor” dedi.

Etkinlige AK Parti Bursa Il Baskani Davut Gürkan’in yani sira AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Il Baskan Yardimcilari ve il yöneticileri ile AK Parti Mudanya Ilçe Baskani Orhan Samast, yönetim kurulu üyeleri ve ilgili kurumlarin temsilcileri de katildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.