Baskan Akin'dan Çok Amaçli Salon Müjdesi

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal Isler Müdürlügü ve Halk Egitim Merkezi isbirligiyle Atatürk Kültür Merkezi Yetiskin Tiyatro Ekibi tarafindan hazirlanan “Yakindan Kumanda” oyunu tiyatro izleyicisiyle ikinci kez bulustu. Turgutlu Belediye Baskani Çetin Akin oyunun sonunda Ergenekon Mahallesinde çok amaçli olarak insa edilecek salonun müjdesini de verdi.

Baskan Akin'dan Çok Amaçli Salon Müjdesi
Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal Isler Müdürlügü ve Halk Egitim Merkezi isbirligiyle geçtigimiz hafta ilk gösterimini yapan “Yakindan Kumanda” oyunu yogun istek üzerine ikinci kez perdelerini açti. Gönül Özkaradayi’nin yazip yönettigi Atatürk Kültür Merkezi Yetiskin Tiyatro Ekibi oyuncularinin performanslariyla begeni topladigi tiyatro oyununda, televizyonda yayinlanan genel izleyici kitleli programlar mizahi bir degerlendirme ile farkli bir bakis açisiyla sahneye tasindi.

Baskan Çetin Akin müjdeleri bir bir açikladi

Yakindan Kumanda oyununu izleyen Turgutlu Belediye Baskani Çetin Akin, oyunun sonunda sahneye çikarak “Yakindan Kumanda”nin yazari ve yönetmeni Gönül Özkaradayi’ya ve emegi geçen herkese tesekkür etti. Baskan Akin sahnede ayrica önemli müjdeler de açiklayarak sunlari söyledi:

“Gönül Hocam bize çok keyifli bir aksam yasatti. Bu keyfi taçlandirmak istiyorum. Cimri oyunumuzda biraz bahsetmistim, bir müjde vermistim. O müjdeyi biraz ilerletmek istiyorum. Sali günü itibariyle Ergenekon Mahallemizde 480 kisilik bir tiyatro salonu, ayni binanin içerisinde bir kadin siginma evi ve bale, aerobik gibi spor ve aktivitelerin yapilabilecegi alan ile fuaye alani olacak. Proje üzerinde mutabik kaldik, ön protokolü imzaladik. Ergenekon Mahallesine bir sözümüz vardi. Çocuk Kültür Sanat Merkezi, Tiyatro ve Konferans Salonu olarak kullanabilecegimiz çok amaçli bir salona ihtiyacimiz vardi. Sali günü itibariyle protokoller görüsüldü, ön imzalarimizi attik. Insallah hizli bir sekilde yürüyecegiz, bir hayirseverimizle ortaklasa yapacagiz. Böyle etkinlikler bizleri çok mutlu ediyor, izleyicilerimiz de katilinca daha da mutlu oluyoruz. Hepinize tesekkür ediyorum.”

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.