Kontrolden Çikan Araç Halisahaya Uçtu Açiklamasi Facidan Dönüldü

Küçükçekmece’de bir araç kontrolden çikarak önce trafik isiklarinin bulundugu direge çarpti. Ardindan takla atarak yol kenarinda bulanan halisahaya düstü. Kazada sans eseri halisahada bulunan çocuklardan hiçbiri yara almadan kurtuldu.

Kaza, bu aksam saat 23.00 siralarinda Küçükçekmece Alt Hat Boyu Caddesi’nde yasandi. Iddiaya göre yol üzerinde hizla seyir halinde olan 34 VE 9122 plakali araç kontrolden çikarak yol kenarindaki trafik isigi diregine çarpti. Çarpmanin etkisiyle savrulan araç takla atarak o sirada içinde çocuklarin bulundugu yol kenarindaki hali sahaya düstü. Facidan dönülen kazada sans eseri halisahada oynayan çocuklardan hiçbiri yaralanmazlen araç sürücüsü ve yanindaki yolcu hafif sekilde yaralandi. Yaralanan sürücü ve yolcu tedbir amaçli hastaneye kaldirildi.

Kaza sirasinda halisahada bulunan gençlerden biri, “Biz burada maç oynuyorduk. Adam burada el frenini çekti belki 100-120 ile geliyordu. Burda geldi el frenini bir çekti takla atarak burada durdu. El freninin sesi geldi direksiyonu toparlayamadi. Drift atacagim ayagina yapti. 7/24 araba sürüyorum araba süremem bundan sonra” dedi

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.