Sanliurfa'da Karadeniz Rüzgari Esti

Sanliurfa Büyüksehir Belediyesinin destekleriyle açik hava konserinde Viransehirlilerle bulusan sanatçi Selçuk Balci, en güzel sarkilarini alani dolduran binlerce vatandas için seslendirdi.

Sanliurfa'da Karadeniz Rüzgari Esti
Sira geceleri ile özdeslesen Sanliurfa’da bu kez Karadeniz rüzgari esti. Sanliurfa Büyüksehir Belediyesi’nin destekleriyle Viransehir’de düzenlenen konserde sanatçi Selçuk Balci, alani dolduran binlerce vatandasa unutulmaz anlar yasatti. Kültür ve sanat organizasyonlariyla Sanliurfa’nin her ilçesinde etkinlikler düzenleyen Sanliurfa Büyüksehir Belediyesi, Viransehir ilçesi Yenisehir Mahallesi Sehit Ahmet Oktay Günak Parkinda Selçuk Balci’yi Viransehirlilerle bulusturdu. Sölen havasinda geçen yaklasik 2 saat süren konserde birbirinden güzel sarki ve türkülerini seslendiren sanatçi Balci’ya vatandaslar da eslik etti. Hareketli sarkilar ise konser alanini adeta inletti. Bazi vatandaslar, hareketli sarkilar esliginde halay çekti. Balci, Karadeniz’in sevilen ezgilerinin yani sira Sanliurfa’ya özgü türküleri de seslendirdigi konserde izleyenlerden tam not aldi. Sanatçinin sarkilarina cep telefonu isiklariyla destek veren vatandaslar ise görsel bir sölen olusturdu.

Konserin sonunda sahneye çikan Viransehir Belediye Baskani Salih Ekinci, konserin Viransehir’de yapilmasini saglayan Sanliurfa Büyüksehir Belediye Baskani Zeynel Abidin Beyazgül’e destekleri için tesekkür etti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.