Restoran Ve Kafeler Dijitallesiyor Projesi'nin Egitim Tiri Hatay'da

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlari Konfederasyonu ve Google.org is birliginde hayata geçirilen “Restoran ve Kafeler Dijitallesiyor” projesinin egitim tiri Hatay’a geldi.

Restoran Ve Kafeler Dijitallesiyor Projesi'nin Egitim Tiri Hatay'da
Proje çerçevesinde hazirlanan egitim tiri, Antakya ilçesi Vali Ürgen Alani’nda sektör esnafina egitim vermeye basladi.

Proje tanitim toplantisina Hatay Ticaret Il Müdürü Halit Imrek, Antakya Belediye Baskani Izzettin Yilmaz, Hatay Esnaf Odalari Birligi Baskani Kadir Teksöz ve esnaf katildi.

Hatay Esnaf Odalari Birligi Baskani Kadir Teksöz, “Dijital dünyada siparisleri internet üzerinden vererek sagladik. Esnafimizin da bu dijital ortamdan yararlanip siparislerin dijital ortamda verilmesi için yapilan bir çalisma. Büyük bir katki saglayacaginin bilinci içerisindeyim. Bu yeni bir proje. Bu projeye Hatay Esnaf Odalari Birligi olarak destek veriyoruz" dedi.

Hatay Ticaret Il Müdürü Halit Imrek de, ticaretin dijital mecraya döndügünü belirterek, "Kafelerimiz ve restoranlarimizin bu mecrada yer almasi, yöresel ürünlerimizin tanitilmasinda önemli bir projedir. Bütün esnafimiza faydali olmasini temenni ediyoruz. Bununla ilgili yapilacak sunumlarla esnafimizin da bu mecrada yer almasini istiyoruz” diye konustu.

Konusmalarin ardindan katilimcilara egitim tirinda dijital pazarlama, arama motoru pazarlama, sosyal medya pazarlama ve yeni normalde pazarlama konularinda egitim verildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.