Rektör Aktekin 'Üniversite Tanitim Fuari'ni Ziyaret Etti

Nevsehir Haci Bektas Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, devlet ve vakif üniversitelerinin katilimlariyla düzenlenen ‘Üniversite Tanitim Fuari’ni ziyaret etti. Rektör Aktekin ayrica ögrencilerle söylesi programinda bir araya geldi.

Rektör Aktekin 'Üniversite Tanitim Fuari'ni Ziyaret Etti
NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevsehir Il Milli Egitim Müdürlügü ve Bahçesehir Koleji Nevsehir Kampüsü isbirliginde Bahçesehir Koleji Nevsehir Kampüsü fuar alaninda düzenlenen “Üniversite Tanitim Fuari”ni ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaretlerinde Bahçesehir Koleji Nevsehir Kampüsü Yönetim Kurulu Baskani Halis Uluer ve Kolej Müdürü Kadri Güvenç karsiladi. Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, ‘Üniversite Tanitim Fuari’ çerçevesinde düzenlene program dahilinde fuari ziyarete gelen Nevsehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi ve Dirilis Kiz Anadolu Imam Hatip Lisesi ögrencileriyle konferans salonunda söyleside bulustu. Kendi ögrencilik ve kariyer hayatindan örnekler veren Rektör Aktekin, ögrencilere hayatlari boyunca basarili birer ögrenci ve birey olmalari yönünde derslerin yani sira sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle ilgilenerek entelektüel bir birim kazanmalarinin önemine degindi. Rektör Aktekin ayrica üniversite ve üniversitenin egitim ögretim olanaklari, kampüs yasami ve sosyal etkinlikler hakkinda ögrencilere bilgiler verdi.

Aktekin, Üniversite Tanitim Stantlarini Ziyaret Etti

Söylesi programi sonrasinda Nevsehir Haci Bektas Veli Üniversitesi (NEVÜ) ve 25 farkli vakif üniversitesinin katilarak tanitim stantlari açtigi fuar alanini gezen Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, görevlilerden tanitima yönelik yürüttükleri çalismalar hakkinda bilgi aldi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.