Günlerdir Kayipti, Eski Kayinpederi Tarafindan Öldürüldügü Ortaya Çikti

Tuzla’da 26 Nisan tarihinden beri kayip olan sahsin cansiz bedenine ulasildi. Sahsin eski kayinpederi tarafindan öldürüldügü ortaya çikti. Adliyeye sevk edilen kayinpeder, "Cinayeti kizimin namusu için isledim" dedi.

Günlerdir Kayipti, Eski Kayinpederi Tarafindan Öldürüldügü Ortaya Çikti
Tuzla’da 26 Nisan tarihinden beri kayip olarak aranan Ugur Kahraman’in cansiz bedenine ulasildi. Asayis Sube Müdürlügü Kayip Sahislar Büro Amirligi ekipleri tarafindan gözaltina alinan Hüseyin S., eski damadi Ugur Kahraman’i öldürdügünü itiraf etti. Itiraf sonrasi ekipler, öldürülen Kahraman’in cesedini bir asansör boslugunda varilin içinde buldu. Hüseyin S.’nin kendi evine çagirdigi eski damadi ile tartistigi ve tabancasini çikartarak alnindan vurdugu ögrenildi. Olayin ardindan kayinpeder, cesedi bos bir varilin içine koyarak kendi evinin bahçesine sakladi. Kayinpeder Hüseyin S., daha sonra varili kendi ailesinin evine götürerek apartmanda bulunan asansör bosluguna koydu. Iddiaya göre varil agir oldugundan Hüseyin S., kapisinin önünden geçen bir hurdacidan para karsiliginda yardim istedi. Bilgisi olmadan yardim eden hurdaciyla birlikte sahis varili tasidi.

“Cinayeti kizimin namusunu korumak için isledim”

Kayip Sahislar Büro Amirligi ekiplerince gözaltina alinan Hüseyin S., emniyetteki islemleri tamamlanarak adliyeye sevk edildi. Kayinpederin verdigi ifadede kizinin namusu için cinayeti isledigini söyledigi ileri sürüldü. Zanli gazetecilerin "Neden öldürdünüz?" sorusuna, “Kizimi öldüren, uyusturucu ve fuhusa sürükleyen kisiydi. Cinayeti kizimin namusu, torunlarimin namusu için isledim” cevabini verdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.