GSO TOBB Delegeleri, Genel Kurula Online Olarak Katildi

Gaziantep Sanayi Odasi (GSO) Meclis Baskani Adil Sani Konukoglu, Yönetim Kurulu Baskani Adnan Ünverdi ve GSO TOBB Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi (TOBB) 78. Genel Kurulu’na video konferans sistemi üzerinden katilim sagladi.

GSO TOBB Delegeleri, Genel Kurula Online Olarak Katildi
TOBB Baskani M. Rifat Hisarciklioglu’nun baskanliginda gerçeklestirilen Genel Kurula GSO’dan TOBB Delegeleri Adil Sani Konukoglu, Adnan Ünverdi, Mustafa Topçuoglu, Cevdet Akinal, Metin Erturhan, Mustafa Özgüler, Sami Konukoglu, Metin Yildirim Demir ve Cemil Turgay Direkçi katildi.

GSO Meclis Baskani Adil Sani Konukoglu, Genel Kurul ile ilgili yaptigi degerlendirmede, “Üst kurulusumuz TOBB’un 78. Genel Kurulu’na Odamiz TOBB delegeleri ile birlikte katildik. Ülkemiz ve is dünyamiz için birbirinden degerli çalismalar gerçeklestiren Türkiye Odalar ve Borsalar Birligimizin 78. Genel Kurulu’nun hayirli olmasini diliyor, is dünyamizin güçlü sesi olan, bizlerin ve üyelerimizin taleplerine her daim destekte bulunan TOBB Baskanimiz Sayin Rifat Hisarciklioglu’na, tüm oda ve borsalarimiza tesekkür ediyorum” dedi.

TOBB’un Türk is dünyasini her platformda basarili bir sekilde temsil ettigini kaydeden GSO Yönetim Kurulu Baskani Adnan Ünverdi de TOBB 78. Genel Kurulu ile ilgili, “TOBB 78. Genel Kurulumuzu, degerli TOBB Baskanimiz Sayin M. Rifat Hisarciklioglu’nun baskanliginda gerçeklestirdik. Genel Kurulumuzun ülkemiz ve camiamiz için hayirli olmasini diliyor, Ülkemize kazandirmis oldugu deger ve kazanimlar ile is dünyamizin sesi olan TOBB Baskanimiz Sayin Rifat Hisarciklioglu’na ve tüm camia mensuplarimiza tesekkür ediyorum. Ülkemizin gelecegi için çok çalisarak hep birlikte kalkinmaya, büyümeye ve ilerlemeye devam edecegiz” ifadelerini kullandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.