Çagfen Ögrencileri Ve Mezunlari Kariyer Zirvesi'nde Bulustu

Çagfen Kariyer Zirvesi’nin 3’üncüsü yogun katilim ile Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçeklesirken, zirvede Çagfen mezunlari tecrübelerini ögrencilerle paylasti.

Çagfen Ögrencileri Ve Mezunlari Kariyer Zirvesi'nde Bulustu
Çagfen Koleji ögrencileri ve mezunlari üçüncüsü düzenlenen Kariyer Zirvesi’nde bir araya geldi. Zirveye katilan Çagfen mezunlari tecrübelerini ögrencilerle paylasti. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde Çagfen Koleji ve Çagfenliler Dernegi’nin is birligi ile düzenlenen zirveye çok sayida ögrenci ve ebeveynleri katildi.

Moderatörlügünü Soner Yüksel’in yaptigi zirvede Çagfen Koleji mezunu olan Kentsel Tasarimci ve Peyzaj Mimari Toprak Landart Kurucusu Elif Seber, Is Insani Sercan Ilker Ertan, Kurucu Diyetisyen ve Köse Yazari Sükriye Eral, Avukat Atalay Uçar ve Kimya Yüksek Mühendisi Merve Kumas isimler ögrencilerle hayat deneyimlerini paylasti, ögrencilerinin sorularini cevaplayarak önemli tavsiyelerde bulundu.

‘’Etkinliklerimiz ögrencilere ilham oluyor’’

Çagfen Koleji Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, pandemi döneminde gerçeklestiremedikleri Kariyer Zirvesi etkinliginin üçüncüsünü gerçeklestirmekten mutluluk duyduklarini belirterek, Çagfen Koleji mezunlarinin ögrencilerle tecrübelerini paylasmalarina çok önem verdiklerini belirtti.

Serkan Can Zengin, "Bu etkinliklerimizin ögrencilere ilham kaynagi olduguna ve Çagfen Ailesi’ne de güç kattigina inaniyoruz. Tüm katilimcilarimiza ve mezunlarimiza da tesekkür ederiz" dedi.

Çagfen Koleji ögrencilerinin ebeveynleri de Kariyer Zirvesi etkinliginden çok memnun kaldiklarini, basarili Çagfen Koleji mezunlarinin tecrübelerini ve deneyimlerini çocuklariyla paylasmalarindan mutluluk duyduklarini belirtti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.