Büyüksehirlerde Otomobiller Artik Saatlik Kiralaniyor

Metropol sehirlerde taksi bulmak zorlasinca saatlik ve dakikalik araç kiralamak daha cazip hale geldi. Artan talep üzerine kendilerini gelistiren kiralama ofisleri bünyelerine yavas yavas elektrikli araçlar ve elektrikli motosikletleri de dahil etmeye basladi.

Büyüksehirlerde Otomobiller Artik Saatlik Kiralaniyor
Bursa’da faaliyet gösteren EFS Motors da 23 Nisan Mahallesi’nde yeni kiralama ve alim satim merkezinin açilisi gerçeklestirdi.

Bursa ve çevre illerden çok sayida müsteri ve misafirin katildigi açilista kiralanmayi bekleyen otomobiller renkli görüntülere sahne oldu.

Dualar esliginde kesilen açilis kurdalesinin ardindan açiklamalarda bulunan sirket yöneticisi Akin Alakas, "Büyük sehirde taksi bulmak artik deveye hendek atlatmak gibi bir sey oldu. Bunlar bizi, sehir içinde farkli ulasim alternatiflerine yöneltiyor. Bazi yerlerde dakika bazinda kiralanan otomobiller zor zamanlarda hizir gibi imdada yetisiyor. Bu araçlara elektrikli otomobiller ve elektrikli motosikletler de dahil oldu. Önceligimiz müsteri memnuniyeti ve üst düzey hizmet olacak. Bizi bu özel günden yanliz birakmayarak aramizda bulunan herkese çok tesekkür ediyorum" seklinde konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.