Bonita Hair Clinic, Saç Ekimi Sonrasi Dikkat Edilecekleri Açikladi

Bonita Hair Clinic isletmecisi Vedat Aktepe, günümüzde saç ekim uygulamalarinin arttigini belirterek islem sonrasi dikkat edilmesi gereken konular hakkinda bilgi verdi.

Bonita Hair Clinic, Saç Ekimi Sonrasi Dikkat Edilecekleri Açikladi
Son dönemlerde estetik operasyonlara olan ilginin çok fazla arttigini bunlardan bir tanesinin de saç ekimi oldugunu aktaran Bonita Hair Clinic isletmecisi Vedat Aktepe, bazi kisilerde ergenlik döneminden itibaren stres ya da genetik etkenler gibi nedenlerle saç dökülmelerinin yasandigini söyledi.

Bunun disinda ekim islemlerinin sadece saçlara degil sakal gibi bölgelere de uygulandigini vurgulayan Aktepe, bazi eril bireylerde genetik faktörlerden dolayi sakal bölgelerinde sakal çikmadigini, saç ve sakal ekim islemlerinin kisa bir zamanda gerçeklesmesinin, ömür boyu kalici olmasinin tercih edilmesini daha çok arttirdigini ifade etti.

Aktepe, “Ekim islemleri artik birçok insan tarafindan tercih ediliyor. Fakat kliniklerimizi seçiyor olmalarinin sebebi ise onlara gerçekten iyi bir hizmet sunuyor olmamiz. Yurt içinden ve yurt disindan birçok hastamiz bizi sürekli ziyaret ediyor. Elbette Türkiye bu konuda genel anlamda çok basarili bir ülke haline geldi. Avrupa ve Arap yarimadasinin tam orta noktasinda bulunmasi, yani cografi konumundan kaynakli olarak bu bölgelerden birçok insana operasyon yapma sansini yakaliyoruz. Hastalarimiz gelmeden önce, onlardan fotograflarini istiyor ve üzerinde eklemeler yaparak saçlarinin olabilecek son hallerini uygulamalar üzerinden gösteriyoruz. Onlari ve kendimizi sikistirmamak adina da randevu sistemi ile çalisiyoruz. Böylece onlari gereksiz yol masraflarindan ve zaman israfindan kurtarmis oluyoruz. Verdigimiz kaliteli hizmetin sonuçlarini her gün daha çok tercih edilmemiz ile aliyoruz” dedi.“Avrupa’da da yer alarak kocaman bir aile olduk”

Islemi yapmak isteyenlerin Bonita Hair Clinic merkezini istedikleri zaman ziyaret edip tedavi olabileceklerini bildiren Aktepe, “Bugün artik Avrupa’da da yer alarak kocaman bir aile olduk. Bu konuda sürekli olarak olumlu dönüsler aliyoruz. Insanlar, özellikle daha önceden bizimle tedavi sürecini geçirmis kisiler çok memnun ve bizi sürekli arkadaslarina tavsiye ediyorlar. Simdiki en büyük hedefimiz; Avrupa’daki insanlara, verdigimiz hizmeti daha yakindan en iyi sekilde sunmak. Saç ekim islemine önyargilari olan insanlara korkmadan bu süreci en normal sekilde kisa bir sürede atlatabilirler. Islem yapilacak kisilere ilk önce bazi tahliller ve saç analizleri yapiyoruz. Sonra alinacak greftlerin yerini, miktarini ve bölgesini belirliyoruz. En kaliteli greftleri ense ve kulak arkasindan elde ediyoruz. Donör alma esnasinda özel mikromotor cihazlari kullanarak saç köklerini çikartiyoruz. Alinan greftleri özel bir solüsyon içerisinde bekleterek daha kaliteli hale getiriyoruz. Daha sonra da greftleri saçlarin dogal çikis yönüne uygun olarak tek tek ekliyoruz. Bu islem sayesinde hiçbir iz kalmiyor. Ayrica lokal anestezi uygulayarak acisiz bir islemi hedefliyor ve sagliyoruz” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.