Milliyetçi Hekimler Dernegi Açiklamasi 'Türk Hekimlerinin Yakasindan Düsün Artik'

Milliyetçi Hekimler Dernegi, Sebnem Korur Fincanci’nin gözaltina alinmasiyla ilgili Türk Tabipler Birligi’nin yaptigi açiklamaya iliskin, “Türk Silahli Kuvvetlerimize ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne atilan iftira neticesinde uluslararasi kamuoyunda, ülkemizin düsürülmeye çalisildigi durum, Sebnem Korur Fincanci ve destekçilerinin amacini alenen ortaya koymaktadir. Türk hekimlerinin yakasindan düsün artik” açiklamasini yapti.

Milliyetçi Hekimler Dernegi Açiklamasi 'Türk Hekimlerinin Yakasindan Düsün Artik'
Milliyetçi Hekimler Dernegi tarafindan Sebnem Korur Fincanci’nin gözaltina alinmasina iliskin Türk Tabipler Birligi’nin sitesinde yayinlanan ifadelere karsi bir açiklama yapildi. Sosyal medyadan paylasilan açiklamada, “Türk Silahli Kuvvetleri’ne attigi iftira neticesinde uluslararasi kamuoyunda ülkemizin düsürülmeye çalisildigi durum, SKF ve destekçilerinin amacini alenen ortaya koymaktadir. Su ana kadar hekim eylemlerinin birçogunda göremedigimiz, hekim haklari söz konusu olunca kafasini kuma gömen ancak kirli siyasetlerini savunmaya gelince canhiras çabalarini izledigimiz SKF ve TTB Merkez Konseyi’ni 5. kol faaliyetlerini yapmasi için farkli çatilar aramaya ve Türk hekimlerinin yakasindan düsmeye davet ediyoruz” denildi.

Açiklamada, "Türk Silahli Kuvvetlerimize ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne atilan iftira neticesinde uluslararasi kamuoyunda, ülkemizin düsürülmeye çalisildigi durum, SKF ve destekçilerinin amacini alenen ortaya koymaktadir. Türk Hekimlerinin yakasindan düsün artik” ifadeleri kullanildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI