Göçmen Kaçakçiligi Iddiasiyla Gözaltina Alinan Sahis Tutuklandi

Edirne’de Göçmen Kaçakçiligi ve Hudut Kapilari Sube Müdürlügü ekiplerince göçmen kaçakçilarina yönelik düzenlenen operasyonda göçmen kaçakçiligi yaptigi iddiasiyla gözaltina alinan sahis tutuklandi.

Edirne’de Hükümet Caddesi’nde güvenlik güçlerince bir takside yapilan kontrolde, göçmen kaçakçiligi yaptigi iddiasiyla gözaltina alinan Suriye uyruklu O.G’nin emniyetteki islemleri tamamlandi.

Edirne Emniyet Müdürlügü Göçmen Kaçakçiligiyla Mücadele ve Hudut Kapilari Sube Müdürlügü ekipleri tarafindan gerçeklestirilen kontroller sirasinda yakalanan ve göçmen kaçakçisi oldugu iddia edilen süpheli Adliyeye getirildi.

Süpheli sahis O.G., savciliktaki ifadesinin ardindan çikarildigi mahkemece tutuklandi.

Edirne Il Emniyet Müdürlügü Göçmen Kaçakçiligiyla Mücadele ve Hudut Kapilari Sube Müdürlügü ekipleri, çarsi ve mahalle bekçileriyle birlikte Hükümet Caddesi’nde dün bir çalisma gerçeklestirmis ve durdurduklari takside yaptiklari kontrolde 3 düzensiz göçmenden, Suriye uyruklu O.G.’nin üzerinde, göçmen kaçakçiligindan elde ettigi düsünülen 21 bin 500 Euro ile bin 815 Türk Lirasi ele geçirmisti.

Olay nasil olmustu

Edirne Emniyet Müdürlügü Göçmen Kaçakçiligiyla Mücadele ve Hudut Kapilari Sube Müdürlügü ekipleri, çarsi ve mahalle bekçileriyle birlikte Hükümet Caddesi’nde dün yaptiklari kontrolde bir taksiyi durdurmus, 3 düzensiz göçmenden Suriye uyruklu O.G.’nin üzerinde, göçmen kaçakçiligindan elde ettigi düsünülen 21 bin 500 avro ele geçirilmisti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI