TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Sarıçam sonuçları, canlı yayınla sahiplerini bulmak için sonuçlar çıkarıyor. TOKİ çekilişi, 283 adet 2+1 ve 157 adet 3+1 konutun sahiplerini bulacağı TOKİ Hizmet Binası Bilkent Plaza Salonu'nda yapılacak. Çekiliş bittikten sonra TOKİ çekilişinin sonuçları liste ve 438 konutun sahipleri belirlenecek. Peki TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları ne zaman açıklanacak?
Adana Sarıçam için TOKİ kura çekilişi yapıldı. Bugün 438 konutun sahiplerini bulacağı TOKİ çekilişi ile Sarıçam çekilişi sona erecek. Böylece Sarıçam'da 438.000 konut bulunacak. Peki TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Adana Sarıçam kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte TOKİ kura çekilişi canlı yayın bilgileri ve kura sonuçları...

TOKİ Adana Sarıçam Kura Sonuçları Açıklandı Mı?

TOKİ çekilişi 13 Ocak Perşembe günü saat 11.00'de başladı. Çekiliş canlı olarak bir sonraki sayfada görüntülenebilir. TOKİ çekiliş sonuçları öğlen çekilişi tamamlandıktan sonra e-devlet üzerinden verilecektir.

TOKİ Adana Sarıçam Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adana Sarıçam'ın 2+1 ve 3+1 TOKİ canlı yayını saat 11:00'de başlıyor. Noter huzurunda yapılan çekiliş sonuçları e-devlet üzerinden kontrol edilebilmektedir.