Mahmood Coffee Ittifak Holding Konyaspor'un Forma Sponsoru Oldu

Türkiye ve yurtdisinda birçok ülkede faaliyet gösteren Mahmood Coffee, Ittifak Holding Konyaspor’un forma sirt sponsoru oldu.

Mahmood Coffee Ittifak Holding Konyaspor'un Forma Sponsoru Oldu
Mahmood Coffee Ittifak Holding Konyaspor'un Forma Sponsoru Oldu
Konya’da gerçeklestiren imza töreninde Ittifak Holding Konyaspor Baskani Fatih Özgökçen katilirken Mahmood Coffee ‘den ise Izzettin Özel katildi.

Anlasmanin 2021- 2022 sezonunu kapsayacagini söyleyen Izzettin Özel her iki taraf için önemli bir is birligi oldugunu belirterek, “Mahmood Coffee olarak yillardir Türkiye ve yurtdisinda futbol endüstrisine destek veriyoruz. Geçtigimiz yilda Ittifak Holding Konyaspor ile forma sirt sponsorlugu anlasmasi yapmistik. Bu yil da sözlesmemizi uzatarak karsilikli is birligimizi devam ettirme karari aldik. Hem markamiz hem de Konyaspor olarak faydali olmasini temenni ediyoruz” dedi.

MAHMOOD COFFEE HAKKINDA

Gaziantep merkezli ve Türkiye’nin en büyük ihracatçilarindan biri olan Altunkaya Sirketler Grubu’nun en degerli markalarindan biri olan Mahmood Coffee, dünyanin en kaliteli kahve çekirdeklerinden ürettigi ürünlerle yerli mühendis ve üretim gücünü Türkiye’ye hizmet için sunuyor.

Mahmood Coffee’nin, 30 yili askin tecrübesiyle dünya markalariyla rekabet edebilen global bir markadir. Genis ürün yelpazesiyle tüm kahve severlere hitap etmektedir. Gold, klasik, 2’si1 arada, 3’ü1 arada ve Türk kahvesi gibi Türkiye’de de bolca tüketilen kahve çesitlerini tüketicinin begenisine sunan Mahmood Coffee, cappuccino ve kapsül kahve gibi yeni nesil kahve ürünlerini de gelistiren ve tüm dünyadaki müsterilerine ulastiran uluslararasi bir markadir. Kahve disi sicak içeceklerden; sicak çikolata ve salep gibi aliskin oldugumuz lezzetleri de ürün gaminda bulundurmaktadir.
Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.