Esrarengiz Bir Sekilde Kaybolan Is Adaminin Kaçirildigi Iddiasi

Denizli’de, tekstil fabrikasi bulunan is adami esrarengiz bir sekilde ortadan kayboldu. Kullandigi aracini terk edilmis haldeyken bulan yakinlari, is adaminin kaçirilmis olabilecegini düsünüyor.

Esrarengiz Bir Sekilde Kaybolan Is Adaminin Kaçirildigi Iddiasi


Denizli’de tekstil fabrikasi sahibi 49 yasindaki Ömer Aldirmaz, gece saatlerinde fason isi yaptirdigi Tavas ilçesine gittigi sirada telefonu kapandi. Aldirmazdan haber alamayan esi Fatma Aldirmaz, üretim yapilan yeri aradiginda is adaminin oraya gitmedigini ögrendi. Endiseye kapilan es, 112’yi arayarak ihbarda bulundu. Gece 01.20 saatlerinde Aldirmaz’a ait aracin Denizli’ye döndügü tespit edildi. Ardindan is adaminin araci Honaz ilçesine bagli Gürlek tarinda terk edilmis halde bulundu. Yakinlarinin hayatindan endise ettigi ve kaçirilmis olabilecegini düsündügü Aldirmaz’i, ekipler her yerde ariyor.

“Hayatindan endise ediyoruz”

Ömer Aldirmaz’in esi Fatma Aldirmaz, esinin dün geceden bu yana kayip oldugunu ve her yerde aradiklarini belirterek, “Esim beni arayarak Tavas’a is için gittigini söyledi.

Tavas’ta fason isi yapiyordu. Gece 24.34 gibi telefonu kapandi. Ardindan kendisine ulasamadik. Fason üretim yaptirdigi kisiyi aradik ve kendisi esimin hiç yanina ugramadigini söyledi.

Kamera görüntülerinde aksam 21.15 gibi Tavas’a girdigi görülüyor. Gece 01.20 gibi de araci ile Tavas’tan Denizli’ye dönüyor. Ancak, aracin içinde esim mi? yoksa baska birimi var belli degil. Telefonu kapandiktan sonar emniyette haber verdik. Her yerde aradik, ancak ulasamadik. Araci daha sonra Gürlek tarafinda terk edilmis gibi bulundu. Hayatindan endise ediyoruz ve biran önce bulunmasini istiyoruz” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.