Artvin'deki Sel Bölgesinde Görevli AFAD Gönüllerinden Arkadaslarina Dogum Günü Sürprizi

Artvin'de, çok sayida is yeri ve evin zarar gördügü selin ardindan ilçede baslatilan temizlik çalismalarina katilan AFAD gönüllüleri, arkadaslarina dogum günü sürprizi yapti.

Artvin'deki Sel Bölgesinde Görevli AFAD Gönüllerinden Arkadaslarina Dogum Günü Sürprizi
Arhavi ilçesinde Kapisre Deresi'nin tasmasi sonucu çok sayida is yeri ve evin zarar gördügü selin ardindan hasar tespit ve temizlik çalismalari, Türkiye'nin dört bir yanindan gelen arama kurtarma ekipleri ve askerlerin destegiyle sürdürülüyor.

Arama kurtarma ve temizlik çalismalarina destek amaciyla Ordu'dan sel bölgesine gelen AFAD gönüllüleri de çalismalarini araliksiz sürdürüyor.

Bölgedeki temizlik çalismalarina destek olan AFAD gönüllüleri, ekip arkadaslari Hülya Kopar'in dogum gününü unutmadi.

Dogum günü sürprizi hazirlayan gönüllüler, temizlik çalismalari devam ederken getirdikleri pastayla arkadaslarinin dogum gününü kutladi.

Arkadaslarinin sürprizi karsisinda duygulanan Kopar, ekip arkadaslarina tesekkür etti.

Ekip arkadaslarini unutmayan AFAD gönüllülerinin dogum günü sürprizi videosu AFAD Baskanliginin sosyal medya hesabindan paylasildi.

Içisleri Bakani Süleyman Soylu da paylasiminda "Arhavi'deki afette çalisan AFAD gönüllüleri arkadaslarinin dogum gününü unutmadi. Tebrik ederiz, katkilari için, arkadaslarini unutmadiklari için, ayrica dogum günü olan arkadasimiz için." ifadesini kullandi.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.