Elazig'da Kanal Boyu Çevre Düzenleme Ve Park Yapim Isi Projesinde Sona Gelindi

Elazig Belediye Baskani Sahin Serifogullari, sona gelinen Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapim Isi çalismalarini yerinde inceledi.

Elazig'da Kanal Boyu Çevre Düzenleme Ve Park Yapim Isi Projesinde Sona Gelindi
Merkeze bagli Ulukent Mahallesi’nden baslayip Salibaba Mahallesi’ne kadar devam eden ve 5 mahalleyi kapsayan Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapim Isi Projesinde sona gelindi. Çalismalari yerinde inceleyen ve ilgililerden bilgi alan Belediye Baskani Sahin Serifogullari çalismalarin büyük oranda bittigini belirtti.

Büyük oranda biten projede sadece asfalt çalismalarinin devam ettigini belirten Baskan Serifogullari, “Toplamda 67 bin 136 metrekarelik bir alanda gerçeklestirdigimiz Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapim Isi Projemiz hizla ilerliyor. Kisa süre önce yesillendirme ve agaç dikim çalismalarimizi da tamamladigimiz yeni yasam alanimizda çift seritli yol yapim çalismalarimiz devam ediyor. Bugüne kadar toplamda bin 200 metre asfalt serimi yaptik. Asfalt çalismalarimizi mevsim kosullarinin elverisliligine göre belirledigimiz için geri kalan etaplari da insallah önümüzdeki günler içerisinde tamamlayacagiz. Yol çalismalarini ve dekoratif aydinlatma çalismalarimizi da gerçeklestirdikten sonra insallah bu yilin sonunda söz verdigimiz gibi projemizi bitirmis olacagiz. Hemsehrilerimize simdiden hayirli olsun” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.