AK Parti Adana Milletvekili Ve Diyarbakir Il Koordinatörü Erdinç, Egitimi Degerlendirdi

Partisinin Diyarbakir’daki egitim programina katilan AK Parti Adana Milletvekili ve Diyarbakir Il Koordinatörü Mehmet Sükrü Erdinç, AR-GE ve Egitim Baskanligi tarafindan ‘Bu Hikayenin Kahramani Sensin’ temasi ile düzenlenen teskilat akademisine iliskin degerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Adana Milletvekili Ve Diyarbakir Il Koordinatörü Erdinç, Egitimi Degerlendirdi
AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Egitim Baskanligi tarafindan ‘Bu Hikayenin Kahramani Sensin’ temasi ile düzenlenen ve 2 gün sürecek olan teskilat akademisinin Diyarbakir egitimleri baslarken, egitimle ilgili AK Parti Adana Milletvekili ve Diyarbakir Il Koordinatörü Mehmet Sükrü Erdinç, egitim çalismalari ile ilgili açiklamalarda bulundu.

“Bu çalismalar insallah teskilatlarimiza, vatandaslarimiza hayirli olur”

Erdinç, partileri tarafindan yapilan çalismalarin hayirli olmasi temennisinde bulunarak, “Bugün Diyarbakir basta olmak üzere Güneydogu Anadolu Bölgemizde ve Dogu Anadolu Bölgemizde birçok ilimizde AR-GE ve Egitim Baskanligimiz AK Parti Genel Merkez ARGE ve Egitim Baskanligimizin öncülük ettigi teskilat akademisi programina katilmak üzere buraya geldik. Bildiginiz gibi teskilat egitimi ve özellikle de siyasette egitim AK Parti’nin baslattigi ve bugüne kadar basarili bir sekilde yürüttügü çalismalar AR-GE ve Egitim Baskanligimiz bugüne kadar siyaset akademisi adi altinda birçok çalismayi yapti. Bugün de sadece teskilatlarimiza yönelik siyaset akademisi geçmiste vatandaslarimizin da dahil oldugu bir durumdu ama bu sadece teskilatlarimizin ana kademe il ve ilçe teskilatlarimiz yedekleriyle birlikte mahalle baskanlarimiz, kadin ve gençlik kollari il ve ilçe teskilatlarimiz olmak üzere bütün kuruluslarin yer aldigi egitim programi 2 gün sürüyor. Totalde 10 haftalik bir periyoda yayildi 81 ilde. 7 Ekim Persembe günü Cumhurbaskanimiz Liderlik Akademisi’nde bu egitimin baslangiç konusmasini yapti. O günden bu yana geçen süre zarfinda yaklasik 25 gündür tüm Türkiye’de bu çalismalar yürüyor. Insallah Aralik ayi sonu gibi bitirmeyi planliyoruz. Bitirdigimizde tüm teskilatlarimizi 12 baslik adi altinda farkli konusmacilarla egitmeyi planliyoruz. Bu çerçevede bu çalismalar insallah teskilatlarimiza, vatandaslarimiza hayirli, ugurlu olur” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.