Sokaklar Fener Alayi Ile Aydinlandi

Düzce – Düzce’de Cumhuriyet’in ilaninin 98. yildönümü kutlamalari kapsaminda Gençlik ve Spor Il Müdürlügü tarafindan fener alayi düzenlendi. Yüzlerce Düzceli, ellerinde mesalelerle sokaklari aydinlatti.

Sokaklar Fener Alayi Ile Aydinlandi
Cumhuriyet’in ilaninin 98. yildönümü ve Cumhuriyet Bayrami kutlamalari Düzce’de aksam saatlerinde de devam etti. Gençlik ve Spor Müdürlügünün düzenledigi ve Düzce Belediyesi önünden baslayan fener alayinda vatandaslar, gençler ve sporcular ellerinde tasidiklari mesalelerle belediye bandosunun çaldigi marslara eslik ederek Anitpark Meydani’na kadar yürüdü.

Anitpark Meydani’nda konusma yapan Gençlik ve Spor Müdürü Isa Yazici, “Cumhuriyetimizin 98. yilini kutluyoruz. Dün, bugün ve yarin için kutlamalarla ilgili ciddi etkinliklerimiz var. Bugün Cumhuriyet Bayramimizin resmi törenlerle kutladik. Cumhuriyet Kupasi kapsaminda birçok sportif faaliyetlerimiz yaptik ve yapmaya devam ediyoruz. 29 Ekim aksaminda da gençlerimizle, sporcularimizla, halkimizin da teveccühü ile fener alayi yürüyüsü yaptik. Emegi geçenlere, tüm halkimiza çok tesekkür ediyoruz. Insallah Cumhuriyet sonsuz kadar yasayacak. Bizlerde Cumhuriyetimizin ve ülkemizin gelecegine gençlerle birlikte yasamasi için var gücümüzle çalismaya devam edecegiz” dedi.

Yüzlerce Düzcelinin katildigi fener alayi, Anitpark Meydani’nda her bir agizdan söylenen Istiklal Marsi ile sona erdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.