Sahinbey'de Cumhuriyet Bayrami Sportif Etkinliklerle Kutlandi

Sahinbey Belediyesi, Cumhuriyetin 98’inci yil dönümünü düzenledigi sportif etkinliklerle kutladi.

Sahinbey'de Cumhuriyet Bayrami Sportif Etkinliklerle Kutlandi
Sahinbey Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami etkinlikleri kapsaminda Gençlik Spor Il Müdürlügü isbirligi ile okçuluk, ayak tenisi, e-spor, doga yürüyüsü, havali tabanca, masa tenisi yarismalari düzenledi.

Akkent Spor Köyü’nde ve Yesilvadi Millet Bahçesi’nde yapilan spor faaliyetlerine yarismacilar kadar vatandaslar da yogun ilgi gösterdi. Düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami spor etkinliklerine 615 sporcu katildi.

615 sporcu katildi

Sahinbey Belediye Baskani Mehmet Tahmazoglu Cumhuriyet’in 98’inci yilini kutlayarak, “Sportif faaliyetler, çocuklarimizin ve gençlerimizin fiziksel, zihinsel ve ahlaki yönden saglikli gelisimi adina çok degerli. Bu nedenle spor alaninda yatirimlarimizi sürdürüyor, spor alaninda yaptigimiz her yatirimi gelecegimize yapilan yatirim olarak degerlendiriyoruz. Cumhuriyetimizin Kurulusunun 98’inci yildönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde Akkent Spor Köyü’nde ve Yesilvadi Millet Bahçemiz de yapilan spor faaliyetlerine 615 sporcu katildi.

Güzel bir organizasyon oldu. Spor alanlarimizda bir araya getirdigimiz gençlerimiz spor yoluyla sosyallesme, yasitlariyla daha fazla paylasim içerisine girme firsati elde etmis oluyorlar. Bu tür faaliyetlerde ve organizasyonlarda bizlerin her zaman yaninda olan Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügümüze ve federasyonlarimizin il temsilcilerine yürekten tesekkür ediyor, Cumhuriyetimizin 98’inci yilini bir kez daha kutluyorum” diye konustu.

Düzenlenen yarismalarda dereceye giren sporculara Sahinbey Belediyesi tarafindan madalya ve çesitli hediyeler verildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.