Çocuk Gündüz Bakimevlerinde Cumhuriyet Bayrami Coskusu

Ankara Büyüksehir Belediyesi tarafindan hizmete açilan 4 çocuk gündüz bakimevinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami nedeniyle etkinlikler düzenlendi. Anitkabir’i de ziyaret eden minikler, egitim gördükleri çocuk gündüz bakimevlerinde Atatürk ve Cumhuriyet konulu siirler okuyarak, dans gösterileri sundu.

Çocuk Gündüz Bakimevlerinde Cumhuriyet Bayrami Coskusu
Ankara Büyüksehir Belediyesinin bugüne kadar hizmete açtigi 4 çocuk gündüz bakimevinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami nedeniyle çesitli etkinlikler düzenlendi.

37-66 aylik minikler, Anitkabir’i ziyaret ettikten sonra egitim gördükleri çocuk gündüz bakimevlerinde gerçeklestirilen Cumhuriyet Bayrami kutlamalarinda bir araya geldi. Batikent, Isçi Bloklari, Ahmetler ve Kuscagiz Çocuk Gündüz Bakimevi’nde egitim gören çocuklar, Atatürk ve Cumhuriyet konulu siir ve dans gösterileriyle renkli görüntüler olusturdu.

Kuscagiz Çocuk Gündüz Bakimevi’nde düzenlenen etkinliklere katilan Ankara Büyüksehir Belediyesi Kresler Koordinatörü Nagehan Turpçu, “Ankara Büyüksehir Belediyesi gündüz bakimevlerimizde 200’ü askin çocugumuzla Cumhuriyet Bayramimizi coskuyla kutladik” dedi.

Cumhuriyet Bayrami’ni ögretmenleri ve aileleriyle birlikte coskuyla kutlayan minikler gönüllerince eglendi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.