Aktar Magazasinin 23. Subesi Düzce'de Açildi

ZONGULDAK – Is insani VHP Grup Yönetim Kurulu Baskani Vahap Akbulut, aktar magazasinin 23’üncü subesini Düzce’de açti.

Aktar Magazasinin 23. Subesi Düzce'de Açildi
Sifali bitkiler, bitkisel yaglar, bitkisel çaylar, bitkisel kozmetik ürünler, gida takviyeleri, kuruyemis ve baharat alaninda hizmet veren VHP Grup, Düzce’deki vatandaslari subesine bekliyor. Açilis törenine VHP Grup Yönetim Kurulu Baskani Vahap Akbulut ve firma yetkilileri, is adamlari, bölge esnafi ve yogun bir kalabalik katilim sagladi.

Kaliteden ödün vermeden, her geçen gün kendilerini gelistirerek yola devam ettiklerini söyleyen Akbulut, “Firmamiz 1974 yilinda büyüklerimiz tarafindan ilk adimi atilan, dogal kuruyemis, bakliyat, kozmetik ürünleri kapsaminda yüzde yüz yerli ürünler üreten bir Türkiye firmasidir. Su anda 23. subemizi Düzce’ye kazandirmanin hakli gururunu ve onurunu yasamaktayiz. Bizler ürünün kaliteli olmasi, faydali olmasi için amacimiz daha ucuza ürün degil, daha kaliteli ürünleri dogru fiyata müsteriyle bulusturma adimlari ile ilerlemekteyiz. Sizlerin de destegi ile tüm Türkiye’de Lokman Efendi zincirini olusturma hedeflerine dogru yürümekteyiz” ifadelerini kullandi.

Konusmalarin ardindan dua edildi ve kurdele kesilerek magaza hizmete açildi. Magazayi gezen katilimcilara ikramda bulunuldu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.