Kis Aylarinin Sert Geçtigi Erzurum'da Ihtiyaç Sahibi Ögrenciler Yardimlarla Isinacak

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odasi (ETSO), kis aylarinin sert geçtigi kentte yeni egitim ögretim yilinda 1250 ihtiyaç sahibi ögrenciye ayakkabi, mont ve kirtasiye yardiminda bulundu.

ETSO'dan yapilan açiklamaya göre, ilkögretimde ögrenim gören dar gelirli ögrencilerin kislik ihtiyaçlarini gidermek için çalisma baslatildi.

Bu çerçevede Il Milli Egitim Müdürlügünün belirledigi 25 ilkögretim okulunda, 500 ihtiyaçli ögrenciye ayakkabi ve montlari tedarikçi firmalar araciligiyla teslim edildi.

Palandöken Alparslan Ilkokulundaki ögrencilere dagitilacak ayakkabi ve montlar ise ETSO Yönetim Kurulu Baskan Yardimcisi Hüseyin Polat ve Genel Sekreter Kürsat Karagöl tarafindan okul müdürü Selçuk Ilhan'a verildi.

Açiklamada görüslerine yer verilen Ilhan, basta ETSO olmak üzere, ailesinin maddi durumu iyi olmayan ögrencilerin ihtiyaçlarini gidermeye çalisan bütün kisi ve kurumlara tesekkür etti.

Hüseyin Polat da oda olarak bu tür yardimlari, her yil aksatmadan gerçek ihtiyaç sahiplerine ulastirmaya azami özen gösterdiklerini anlatti.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.