AR-GE Projeleri Ile Sektöre Damga Vuruyor

YEDAS, düzenledigi AR-GE proje yarismalari ile is sagligi ve güvenligi kalitesinin artirilmasi ve verimlilik saglanmasina yönelik çalismalariyla sektöründe dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

AR-GE Projeleri Ile Sektöre Damga Vuruyor
Her yil geleneksel olarak düzenlenen ve üst yönetim tarafindan yapilan degerlendirmede birinci, ‘Yüksek Gerilim Hatlarinda Buz Yükü Dökme Cihazi Projesi’ ikinci, ‘Uzaktan Ölçüm Aparati Projesi’ üçüncü ise ‘Beton Direklerde Katodik Koruma Projesi’ oldu. AR-GE Proje Yarismasi’nda dereceye giren projeler Enerji Piyasasi Düzenleme Kurumu’na (EPDK) sunulacagi ögrenildi.

AR-GE bir kültür haline geldi

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik dagitim hizmeti sunmayi amaçlayan Yesilirmak Elektrik Dagitim A.S. (YEDAS), kurumsal ve operasyonel mükemmellik alaninda uyguladigi rol model yönetim modeli ile sektöründe ve uluslararasi arenada farkindalik yaratiyor. Inovatif buluslarina, sirket Ar-Ge ofisinde hayat veren YEDAS, isçi sagligi ve is güvenligi bilincinin gelistirilmesine ve mesleki kazalarin önlemesi için farkindaligin artmasina yönelik gelistirdigi projeler ile dikkatleri üstüne çekiyor.

“Basariya odakli bir sirketiz”

YEDAS Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “Sürdürülebilir basarinin sirrini AR-GE çalismalarina verdigimiz öneme bagliyoruz. Rekabetçi kosullarda basarinin devamliligi, yenilikçi düsünce, degisim-gelisim ve yeni teknolojiye sahip olmaktan geçmektedir. Bu sürecin anahtari ise AR-GE çalismalarina verdiginiz önemdir” dedi.

Genel Müdür Bora, “YEDAS olarak, kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi sunmak ve müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak istiyoruz. Inovasyon hedefli projelerimizi hayata geçirerek, teknolojik yatirimlarimizi ‘inovasyon’ basligi altinda gerçeklestiriyoruz. YEDAS, tüm paydaslariyla birlikte, yön birligi içerisinde ortak sinerji olusturarak, müsteri memnuniyeti odakli bir yönetim modeli sergileyerek AR-GE çalismalarina da yatirim yapmaktadir” seklinde konustu.

Dereceye giren proje sahiplerine ödüllerini takdim eden Genel Müdür Bora, AR-GE ekibini kutlayarak basarilarinin devamini diledi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.