Ögrenciler Çaldi, Vali Ve Belediye Baskani Söyledi

Aksaray Valisi Hamza Aydogdu, ögrencilerin sosyal medya üzerinden yaptiklari davete Belediye Baskani Enver Dinçer ile birlikte icabet ederek, ögrencilerle birlikte türkü söyledi.

Ögrenciler Çaldi, Vali Ve Belediye Baskani Söyledi
Aksaray Üniversitesi ögrencileri sosyal medya üzerinden Aksaray Valisi Hamza Aydogdu’ya ulasarak, yapacaklari çig köfte partisine davet etti. Ögrencileri kirmayan Vali Aydogdu, Belediye Baskani Evren Dinçer ve daire müdürlerini de alarak ögrencilerin davetine katildi.

Aksaray Erkek Ögrenci Yurdu’nda ögrencilerle bir araya gelen Vali Aydogdu ve Baskan Dinçer ögrencilerle sohbet etti. Ardindan ögrenciler çig köfte masasini sererek çig köfte yogurdu. Bu sirada ögrenciler saz ve gitarla Türk sanat müzigi çalarken, Vali Aydogdu ve Baskan Dinçer de türkü söyleyerek ögrencilere eslik etti. Ögrencilerin çalip protokolün söyledigi çig köfte partisinde daire müdürleri de oyun havasi esliginde oynayarak eglendi.

Ögrencilerle birlikte olmanin çok güzel oldugunu ifade eden Vali Aydogdu, davetlerinden dolayi tesekkür ettigi ögrencilerin her zaman arkasinda ve destekçisi olduklarini vurguladi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.