Derya Tuna Ve Komsusunu Davalik Eden Tekme Tokatli Kavga Kamerada

Ibrahim Tatlises’in eski esi Derya Tuna’nin oturdugu Sariyer’deki sitenin bahçesinde kavga çikti. Derya Tuna’ya misafirlige gelen grup ve komsusu arasinda yasanan kavga güvenlik kamerasina saniye saniye yansidi.

Derya Tuna Ve Komsusunu Davalik Eden Tekme Tokatli Kavga Kamerada
Edinilen bilgiye göre, olay, 26 Agustos gecesi saat 00.30 siralarinda Sariyer Uskumruköy Mahallesi’ndeki sitenin bahçesinde yasandi. Iddiaya göre ünlü sanatçi Ibrahim Tatlises’in eski esi Derya Tuna’ya misafirlige gelen bir grup kisi bahçede konusurken yanlarina site sakinlerinden Ugur Sen ve oglu gelerek bahçeden çikmalarini istedi ve bunun üzerine tartisma basladi.

Bir süre sonra tartisan kisiler arasinda tekmeli tokatli kavga basladi, o anlar ise sitenin güvenlik kamerasina saniye saniye yansidi. Sitedeki kisilerin ekiplere haber vermesiyle olay yerine jandarma geldi. Kavgaya karisan kisiler ifadeleri alinmak üzere karakola götürüldü. Iki grubun da birbirinden sikayetçi oldugu ögrenirken kavgada Ugur Sen’in kolunun, Tuna’nin yakinlarindan bir kisinin de burnunun kirildigi belirtildi. Yasanan kavga sonrasi ise Ugur Sen’in esi Zübeyde Sen’in kavganin yatismasi için Derya Tuna ile görüstügü ancak Tuna tarafindan tehdit edildigi iddia edildi.

“Olayin süphelisi olarak lanse edilmesi müvekkili derinden üzmüstür”

Olayin ardindan Derya Tuna’nin avukati Alper Tunga Çevik konuyla ilgili bir açiklama yapti. Açiklamada, “26 Agustos 2021 tarihinde gece yarisindan sonra müvekkilimiz Derya Tuna’nin yasadigi site içerisinde müvekkilin yegeninin de magdurlar arasinda yer aldigi tartisma ile ilgili bugün basina yansiyan haberlerde müvekkilin adinin geçmesi ve olayin süphelisi olarak lanse edilmesi müvekkili derinden üzmüstür. Müvekkilin, yegeninin siddet gören kisilerden biri olmasi disinda olayla herhangi bir ilgisi yoktur. Konu yargiya tasinmis olup, çikan haberler gerçegi yansitmamaktadir" denilirken olay sonrasi Sen ailesinin evlerinden tasindigi ögrenildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.