Boss4 Gayrimenkul'den Düsük Faizli Taksit Kampanyasi

Yüzde 0,99 faiz oranli ve 60 ay taksitli kampanya Alya Bella, Alya Mercan ve Alya 4 Mevsim projelerinde geçerli olacak.

Boss4 Gayrimenkul, devam eden projelerinde yüzde 0,99 faiz oraniyla 60 ay taksit kampanyasi baslatacak.

Akkus Gayrimenkul'den yapilan açiklamaya göre, Boss4 Gayrimenkul'ün ev sahibi olmayi kolaylastiracak yeni kampanyasi, 18 Ekim'den itibaren geçerli olacak.

Yüzde 0,99 faizle 60 ay taksit imkaninin sunuldugu kampanya, insaati devam eden Alya Bella, Alya Mercan ve Alya 4 Mevsim projelerini kapsayacak.

Açiklamada görüslerine yer verilen Boss4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Baskani Abdülkadir Akkus, yeni kampanyayla konut sahibi olmayi kolay hale getirmeyi hedeflediklerini bildirdi.

Kampanya için Ziraat Bankasi ile anlasma yaptiklarini belirten Akkus, "Yüksek banka faizleri nedeniyle taksitle ev almak isteyen ancak beklemede kalan yatirimcilari harekete geçirecek bir kampanya baslatiyoruz. 60 aya kadar yüzde 0,99 faiz imkani sunuluyor. Yatirimcilarimiz için Ziraat Bankasi'ndan kredilendirme yapilacak." ifadelerini kullandi.

- Teslimler 2022'de baslayacak

Kampanyaya dahil projeler arasinda yer alan Beylikdüzü'ndeki Alya Mercan, merkezi lokasyonu, yatay mimarisi, tüm bloklarini birlestiren genis bahçesi ve hemen her dairede bulunan balkon avantajiyla öne çikiyor. 4 blokta 4 katli olarak insa edilen proje, toplam 84 daireden olusuyor. Projenin Subat 2022'de teslim edilmesi planlaniyor.

Beylikdüzü Gürpinar'da insa edilen ve 12 lüks tripleks villadan olusan Alya Bella, marinaya yakin ve doganin içinde yer aliyor. Proje, Subat 2022'de teslime hazirlaniyor.

Eylül sonunda tanitimi gerçeklestirilen Alya 4 Mevsim'de ise talep toplama ve hafriyat çalismalari basladi. Satis ofisi ve örnek dairesi hazirlanan, Esenyurt'ta konumlanan projede, binalar 11 katli 4 adet bloktan meydana geliyor. Toplam 217 daireden olusan projenin Ekim 2023'te teslim edilmesi planlaniyor.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.