Baskan Çolakbayrakdar, Günesli'de Ögrencilerle Bir Araya Geldi

Kayseri'de Kocasinan Belediye Baskani Ahmet Çolakbayrakdar, Günesli Mahallesi'ni ziyaret ederek, ögrencilerle bir araya geldi.

Belediyeden yapilan yazili açiklamaya göre, Kocasinan Ilçe Milli Egitim Müdürlügünün, TÜBITAK projesi kapsaminda kirsal mahallelerdeki birlestirilmis siniflara yönelik düzenlenen etkinlige katilan Çolakbayrakdar, çocuklarla hem eglendi hem de çesitli hediyeler dagitti.

Ögrencilerle tek tek ilgilenen Çolakbayrakdar, ilçede yasayan çocuklar için birbirinden önemli hizmetlere ve projelere imza attiklarini ve onlar için pozitif ayrimcilik yaptiklarini belirtti.

Ilçe Milli Egitim Müdürlügünün TÜBITAK projesi kapsaminda okullarda ögrencilerle bir araya geldiklerini anlatan Çolakbayrakdar, "Yavrularimiz, farkli bir gün yasiyor. Bu noktada herkesin yüzü gülüyor. Siklikla belirttigim gibi 'Çocuk gülerse dünya güler' anlayisiyla çocuklarimizi güldürmek ve mutlu etmek bizleri keyiflendiriyor. Çocuklarimizin yüzünü güldürme noktasinda emegi geçen herkese tesekkür ediyorum. Bizler biliyoruz ki, gençlerimiz ve çocuklarimiz, bu ülkenin teminatidir. Bundan dolayi Türkiye'yi muasir medeniyet seviyesinin üzerine çikarmak için daha donanimli gençlerin yetismesine katki sagliyoruz. Böylelikle gençlerimiz, güçlenen, büyüyen Kayseri’nin ve Türkiye’nin istikbali olacak." ifadelerini kullandi.

Kocasinan Ilçe Milli Egitim Müdürü Bahameddin Karaköse ise Kocasinan Belediyesi'nin destegiyle ilçe genelinde her hafta bir kirsal mahallenin okulunu ziyaret ettiklerini kaydetti.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.