ASH Bakanligi Sosyal Yardimlara Erzurumlu Genel Müdür

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanligi Sosyal Yardimlar Genel Müdürlügüne Erzurumlu Mehmet Demircioglu atandi.

ASH Bakanligi Sosyal Yardimlara Erzurumlu Genel Müdür
AK Parti Kahramanmaras Milletvekili Mahir Ünal’in Danismani Mehmet Demircioglu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanligi Sosyal Yardimlar Genel Müdürü olarak atandi.

Ankara’da Kamu yönetiminde Bürokraside ve Siyasette hizmet veren, bir süredir AK Parti Kahramanmaras Milletvekili Mahir Ünal’in danismanligini yürüten Mehmet Demircioglu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanligi Sosyal Yardimlar Genel Müdürü oldu.

Mehmet Demircioglu, Ilk olarak Erzurum Numune Hastanesinde göreve basladi ve sirasiyla Numune Hastanesi’nde müdür yardimciligi, saglik Müdürlügünde Sube Müdürlügü ve saglik müdür yardimciligi yapti. 2007 yilinda Saglik Bakanligi müstakil insaat onarim ve yatirim baskanligina kararname ile atanan Demircioglu, 2012 yilindan sonra saglik yatirimlari genel müdür yardimciligi ve genel müdür vekilligi görevi, 2013 yilinda Türkiye Büyük Millet Meclisi Ak Parti grup baskanliginda danisman ve ardindan Kültür ve Turizm Bakanligi dönemi ile Mahir Ünal’in basdanismani olarak bugüne kadar çalismalarini devam ettirdi.

Demircioglu konu ile ilgili su açiklamada bulundu: "Bakanimiz Sayin Derya Yanik hanimefendinin tensipleri ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanligi Sosyal Yardimlar Genel Müdürlügü görevi tarafima emanet edildi. Üzerimde hissettigim büyük sorumluluk ile Basta Cumhurbaskanimiz, önderimiz, gözbebegimiz Sayin Recep Tayyip Erdogan beyefendi, Bakanimiz Sayin Derya Yanik hanimefendi, çok kiymetli büyüklerimin güvenine layik olabilmek, kutlu davama katki sunabilmek ve dualariniza nail olabilmek için tüm gayretim ile çalismak en büyük arzumdur. Kader Gayrete asiktir. Rabbim bizleri muvaffak eylesin. Hayirli olsun dileklerini ileten tüm büyüklerime ve kardeslerime sükranlarimi sunarim."

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.