Anadolu Atesi Gösterisine Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nden Saglik Destegi

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Anadolu Atesi gösterisine saglik destegi verdi. Hastanenin saglik ekipleri tarafindan konser alanina giris yapan çok sayida vatandasin HES kodu sorgulamalari ve asi kartlari kontrolleri yapildi.

Anadolu Atesi Gösterisine Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nden Saglik Destegi
Son olarak 2019 yilinda 2 bin izleyiciyle bulusan Anadolu Atesi, Denizli Büyüksehir Belediyesi Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonu’nda gerçeklesti. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, 2 yillik aranin ardindan “Efsanelerin Dansi” konseptiyle Denizlili sanatseverlerin karsisina çikan Anadolu Atesi’nde saglik destegi sagladi. Hastanenin saglik ekiplerinin giris kapilarinda konumlandigi gösteride vatandaslarin HES kodu sorgulamalari ve asi kartlari kontrolleri yapildi. Pandemi tedbirleri kapsaminda konser alaninda maske, dezenfektan ve saglik destegi de yine Özel Denizli Cerrahi Hastanesi saglik ekipleri tarafindan saglandi.

Dogu ve bati kültürlerinin sentezlendigi 3 bin halk dansi figürü ve farkli halk müziklerini bir araya getiren bu efsanevi gösteri, Denizlili sanatseverlere unutulmaz bir gece yasatti. Anadolu Atesi’nin ilgiyle ilgilenen gösterisi seyirciler tarafindan ayakta alkislandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.