Yeni Jandarma Komutani Ersoy'u Ziyaret Edip Dernek Faaliyetlerini Anlattilar

Bilecik’in Osmaneli Ilçesinde Güvenlik Güçlerini Kalkindirma ve Yasatma Dernegi yöneticileri, görevine yeni baslayan Ilçe Jandarma Komutani Üstegmen Öcal Ersoy’a hayirli olsun ziyaretinde bulunarak dernek faaliyetlerine anlatti.

Yeni Jandarma Komutani Ersoy'u Ziyaret Edip Dernek Faaliyetlerini Anlattilar
Ziyaretleri dolayisiyla memnuniyetini belirten Komutan Üstegmen Ersoy, Dernek Baskani Ceyhan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüsmeler yaparak dernegin faaliyetleri hakkinda bilgiler aldi. Komutan Üstegmen Ersoy, “Güvenlik güçlerimiz, ülkemizin bütünlügü, birlik ve beraberliginin saglanmasinda ulvi görevler yerine getirdigi, bu görevleri yerine getirirken her türlü fedakarligi üstlendikleri yegane kurumlarimizdandir. Bu vesileyle mukaddes vatanimizin korunmasinda sehadete ulasan tüm sehitlerimizi rahmetle, tüm gazilerimizi minnet ve sükranla aniyorum” dedi.

Misafirperverliginden dolayi Jandarma Komutani Üstegmen Öcal Ersoy’a tesekkür eden Dernek Baskani Ceyhan ise, "Her zaman askerimizin, polisimizin yaninda oldugumuzu bilmenizi isteriz, Yeni görev yerinizde sahsim ve yönetim olarak görevinizde basarilar dilerim. Ilçemize hos geldiniz” dedi

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.