Üniversite Ögrencilerine Inegöl Turu Düzenlenecek

Inegöl Belediyesi, üniversite egitimleri için Inegöl’e gelen ögrencilere yönelik sehir tanitim turu düzenlemek adina kampüs bahçesinde stant kurdu. Kayit alinan stantta ayni zamanda ögrencilere çorba ikramlari da yapiliyor.

Üniversite Ögrencilerine Inegöl Turu Düzenlenecek
Inegöl Belediyesi, normallesme süreciyle birlikte okullarina kavusan üniversite ögrenciler için özel bir program hazirladi. Farkli sehirlerden 3 bin dolayinda ögrencinin egitim aldigi Inegöl’de Uludag Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu ve Isletme Fakültesi ögrencileri için sehri tanitmak adina tur organizasyonlari yapilacak. Inegöl’ün degerleri Kent Müzeleri basta olmak üzere tarihi mekanlar, dogal güzellikler, DOSTUM tesisleri ile Oylat Kaplicalari ve Oylat Magarasinin da içerisinde bulundugu sehir tanitim programina ögrencileri davet etmek adina Uludag Üniversitesi Inegöl Yerleskesi içerisinde stant kuruldu. Pazartesi günü kurulan stantta ögrencilere sehir tanitim programina iliskin bilgi verilip davet edilerek kayit aliniyor. Hafta sonuna kadar sürecek kayitlarin ardindan sehir tanitim programinin kis mevsimi öncesi sonbaharda yapilarak tamamlanmasi hedefleniyor. Tüm üniversite ögrencileri yerleske içerisinde kayitlarini yaptirabiliyor.

Ayni zamanda her sabah çorba ikramlarinin da yapildigi standi bugün Belediye Baskani Alper Taban da ziyaret etti. Burada ögrenciler ve üniversite yetkilileriyle bulusan Baskan Taban, 3 bin aktif ögrencisi bulunan Inegöl Meslek Yüksek Okulu ve Isletme Fakültesinin tüm ögrencilerini sehir tanitim turuna davet etti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.