(Özel)- Kibariye, Stilistini Hem Kuaförde Rehin Birakti, Hem De Parasini Ödemedi

Sanatçi Kibariye ve esi Ali Küçükbalçik, Kadiköy’deki ‘kaynak saç’ borcunu ödeyecegini belirterek kuaför dükkanina rehin olarak biraktiklari stilistlerini, önce çete üyesi olarak suçladi ardindan telefon numarasini engelledi. Kibariye’den 24 bin lira alacagi oldugunu belirten stilist Ismail Günüç yasananlara sitem etti.

(Özel)- Kibariye, Stilistini Hem Kuaförde Rehin Birakti, Hem De Parasini Ödemedi


Kadiköy’deki bir kuaföre olan 4 bin 200 liralik borcuyla gündeme gelen sanatçi Kibariye ve esi Ali Küçükbalçik simdi ise stilistleri Ismail Günüç’e ‘çete üyesi’ suçlamasinda bulunarak borçlari olan 24 bin lirayi ödemeden iletisimi kesti. Iddiaya göre, kuaföre ‘kaynak saç’ borcu olan 4 bin 200 lirayi ödemeyen Kibariye, parayi getireceklerini iddia ederek stilistleri Ismail Günüç’ü kuaför dükkaninda rehin birakti. Isletme sahipleriyse genç adamin kimligini birakmasinin yeterli olacagini söyledi.

Günler geçmesine ragmen Kibariye tarafindan kuaföre herhangi bir ödeme yapilmayinca Günüç’a ait kimlik cüzdani kuaförde kaldi. Stilist Günüç, Kibariye’nin esi Küçükbalçik ile iletisime geçerek kimligini almasi gerektigini ve bu nedenle kuaföre olan borçlarini ödemelerini söyleyince Ali Küçükbalçik tarafindan önce ‘çete üyesi’ olmakla suçlandi sonra telefonlari engellendi.

Kibariye’nin sahne elbiselerini dikiyordu

Yasanan olay sonrasi Kibariye’den almasi gereken 24 bin liralik ödemeyi de alamayan Stilist Ismail Günüç, yasananlara isyan etti. Çok sayida sahne elbisesi diktigi, yeri geldiginde ise kendi cebinden harcama yaparak ayakkabi ve taki aldigi Kibariye’nin kendisine olan 24 bin liralik ödemeyi yapmasini istedi.

“Beni çete üyesi olarak suçladi, 24 bin lirami ödemedi”

Magdur edildigini belirten Ismail Günüç, “Kibariye Hanim ve esi Ali Bey, kaynak saç parasini ödemedigi için isletme sahiplerine kimligimi birakmak zorunda kaldim. Kimligimi alabilmek için Ali Küçükbalçik’a kuaföre ödeme yapmasi için yazdim. Karsiliginda ise kendisi beni çetecilikle suçladi. Sonrasinda zaten benim numarami engelledi. Çilgina döndüm. 24 bin lira alacagim var. Toplam 12 tane kostüm verdim. Ayrica 4 çift ayakkabi alindi. Ben bunlari cebimden ödedim. Takilarina kadar her seyi ben hazirlayip yolladim. Ben bu konuyu gündeme getirmeyecektim ama beni ‘çete üyesi’ olarak suçlamasi beni çildirtti. Ali Bey alismis haram yemeye ama biz öyle degiliz. Ben 3 tane çocuk büyütüyorum. Bana bu kelimeleri kullanamaz. Ben alin teriyle para kazaniyorum. Bana olan borçlarini ödemelerini istiyorum. Hakkimi aramaya devam edecegim” diye konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.