Kütahya'da Orman Kadastro Çalismalari Masaya Yatirildi

Kütahya Orman Bölge Müdürlügünde Orman Kadastro Çalismalari 2021 yili program ve hedeflerinin degerlendirildigi toplanti gerçeklestirildi.

Kütahya'da Orman Kadastro Çalismalari Masaya Yatirildi
Orman Genel Müdürlügü Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Baskani Ahmet Akbulut’un baskanliginda yapilan toplantida, Kadastro ve Mülkiyet Daire Baskanliginin 2021 yili programlarinin degerlendirilmesi yapildi. Programlarin yüzde 100 gerçeklestirilmesini talimatini veren Daire Baskani Akbulut, ORBIS veri girislerinin tamamlanmasini, çalismalar esnasinda teknik ve hukuki destegin her zaman saglanacagini belirtti.

Uygulamada karsilasilan sorunlar ve çözüm önerilerinin görüsüldügü toplantida, görüs alisverisinde bulunuldu ve problemler yerinde çözüldü.

Toplantiya, Kütahya Orman Bölge Müdür Yardimcilari Halil Karademir ve Mustafa Arpaci, KDM Daire Baskanligi Mülkiyet ve Özel Ormanlar Sube Müdürü Hasan Ayhan ve Merkez Koordinatörü Togay Cihanoglu, Kütahya Kadastro ve Mülkiyet Sube Müdürü Abdullah Berbero, 21 Nolu Kadastro Komisyon Baskani Muhlis Tugral ve Komisyon üyeleri ile Kütahya Orman Isletme Müdür Yardimcisi ve Orman Isletme Sefleri katildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.