Istanbul Sabiha Gökçen Havalimani'na Sosyal Sorumluluk Projeleri Için 2 Ödül

Istanbul Sabiha Gökçen Uluslararasi Havalimani (ISG), topluma en duyarli sosyal sorumluluk projelerinin ödüllendirildigi "Communitas Awards"da 2 ödüle layik görüldü.ISG'den yapilan açiklamaya göre, sosyal sorumluluk ve iletisim alaninda önemli çalismalara imza atan ISG, sosyal sorumluluk çalismalariyla uluslararasi çapta ödüller kazanmaya devam ediyor.

ISG, topluma en duyarli sosyal sorumluluk projelerinin ödüllendirildigi "Communitas Awards"da 2 ödüle layik görüldü. Uluslararasi Pazarlama ve Iletisim Profesyonelleri Dernegi (AMCP) tarafindan düzenlenen organizasyonda, ISG ile Istanbul Zihinsel Engelliler için Egitim ve Dayanisma Vakfi (IZEV) is birligiyle hayata geçirilen "Yasam Hakki/Zihinlerdeki Duvar" projesi "Topluma Hizmet ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk" ve "Toplum Hizmetinde Mükemmellik" kategorilerinde ödül almaya hak kazandi.

Açiklamada görüslerine yer verilen ISG Üst Yöneticisi (CEO) Berk Albayrak, her gün binlerce insana hizmet eden bir havalimani isletmecisi kimliklerinin ötesine geçerek, sosyal etkisi yüksek bir sirket olmanin bilinciyle daha iyi bir toplum için çalismayi misyon edindiklerini belirtti.

Türkiye'nin ilk engelsiz havalimani olduklarinin hatirlatan Albayrak, sunlari kaydetti:

"Yillardir Istanbul Zihinsel Engelliler için Egitim ve Dayanisma Vakfi ile is birligi içerisindeyiz. Engelli insanlara yönelik negatif algilarin dönüstürülerek zihinlerdeki duvarlari yikmanin hedeflendigi 'Yasam Hakki/Zihinlerdeki Duvar' projemizle bugüne kadar ulusal ve uluslararasi arenada toplam 22 ödülün sahibi olduk. Son olarak sosyal sorumluluk alaninda dünyanin en saygin ödüllerinden olan Communitas Awards kapsaminda iki ödül almanin mutlulugunu yasiyoruz. Hayata geçirdigimiz projelerin toplumda katma deger yarattigini görmek ve böylesi önemli organizasyonlar tarafindan ödüllerle taçlandirilmasi bizim için çok kiymetli. Tüm bunlardan aldigimiz güç ve motivasyonla daima daha iyisini yapmak için çalismalarimiz sürdürecegiz. Bu kiymetli projede emegi geçen herkese tesekkürlerimi sunuyorum."

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.